Найсвіжіше:
• На Теребовлянщині під колесами авто загинув 65-річний чоловік • У центрі Тернополя сталася масова бійка молодиків (відео) • У Тернополі син до смерті забив рідну матір • Співак з Тернопільщини відреагував на заміжжя ексдружини, з якою він прожив у шлюбі понад 20 років • У лікарні швидкої допомоги у Тернополі запрацював Центр ментального здоров’я • Військовий з Тернопільщини загинув через місяць після мобілізації • Футзальний чемпіон Тернопільщини дозаявив чемпіона України • Як вибрати гербіцид на соняшник під технологію вирощування: класична, Sumo, Clearfield • Воїн з Тернопільщини прийняв свій останній бій у Луганській області • На Тернопільщині оприлюднили графік вимкнення світла на 5 грудня • Від слідчого до командира мінометного розрахунку: історія тернопільського поліцейського Володимира Кузьо • На Теребовлянщині ув’язнили батька, який розбещував малолітню доньку • На Лановеччині п’яний студент на батьківському авто збив багатодітну матір • На Гусятинщині вантажівка збила пішохода: численні травми та переломи • Трагедія у Великій Березовиці: в пожежі загинула жінка • Інтимна пластика без табу: як жінки повертають комфорт і контроль над власним тілом • Вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув військовий з Тернополя • На Гусятинщині водій намагався підкупити поліцейських • І знову винна клінінгова компанія: чому жінки відмовляються бути домогосподарками • Міську раду Кременця зобов’язали охороняти Єврейське кладовище • Тернопільміськгаз готують до банкрутства через кримінал і махінації з коштами • Два гравці «Ниви» виступатимуть у Тернопільській футзальній лізі • На Тернопільщині сьогодні від 9 години цілий мікрорайон буде без води • Нардеп із Тернопільщини Михайло Цимбалюк отримав високу нагороду • Колишній голова Тернопільської облради отримав звання капітана
rss

Тернопільщина попрощалася зі ще одним своїм Героєм: присвята від відомої поетеси


Опубліковано: 16 Липня 2022р. о 9:21

Підгороднянська громада громада попрощалася із Ярославом Мудрим, який загинув 9 липня 2022 року у місті Часів Яр на Донеччині.
Поховали Героя в його рідному селі Почапинці поряд із символічною могилою борцям за волю та незалежність України «Герої не вмирають».
Вічна слава Героям! 
Вірш-присвяту світлій пам’яті Героя Ярослава Мудрого написала наша поетеса, мешканка села Почапинці, Ніна Вересюк.
Заспівай же, матусю, востаннє мені колискову… 
І не плач, дорогенька, бо мокрий від сліз уже стяг.
Я поліг у бою, в пору ранню, ясну, світанкову.
Не побачу вже більше волошки як квітнуть в житах… 
Як упав горілиць, у зіницях відбилося небо,
Жайвір пісню дзвінку на світанні свою щебетав.
Вітер сміло будив: ти не смій, прокидайся, не треба!
Та під шепіт його я тихенько навік засинав.
Заспівай колискову й для мого полеглого друга.
Разом з ним приєдналися ми у небесний загін.
І моя лиш вина, що в очах твоїх, матінко, туга.
Тож пробач за усе. До землі тобі рідна уклін.
І укотре пробач за чорнішу від ночі хустину.
Липень звістку страшну вам приніс – я іду в небуття… 
Літо буде гірчити завжди терпким смаком полину.
Згасла зірка моя, обірвалось в розквіті життя.
Пам’ятаю, як ніжно світились теплом твої очі,
Коли завжди стрічала мене із далеких доріг.
І молилась щосили, благала у Бога щоночі,
Щоб мене захищав від біди і надійно беріг.
Знаю, звісно, не так, би хотіла мене зустрічати…
Так чекала живим!!! знов синіють волошки в житах…
Почорніла від горя і сліз, постаріла враз мати.
Затремтів у руках побратимами вручений стяг…

Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки:




Новини
5 Грудня
4 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше