Тернопіль очолив рейтинг міст за ростом ціни на житло за метр квадратний на первинному ринку за останній рік. Про це під час брифінгу повідомила керівниця відділу зв’язків із забудовниками компанії ЛУН Олена Унаньян.
Зазначається, що серед топ-5 міст за ростом ціни на житло за метр квадратний на первинному ринку за останній рік Луцьк посів пʼяте місце, де ціна виросла на 8% за метр квадратний. На четвертому місці Івано-Франківськ (+9%). Третю сходинку посіла Одеса із приростом ціни на 13%, Хмельницький – 13%, Тернопіль – 15%.
Зміни на ринку житла: деталі динаміки
Зростання вартості квадратного метра у Тернополі випереджає тенденції, зафіксовані у Львові, Івано-Франківську та інших великих містах Заходу України. Рієлтори відзначають, що інтерес покупців до новобудов і вторинного ринку зумовлює стабільний попит, що своєю чергою підштовхує ціни вгору.
Разом з тим, Львів очолив рейтинг міст із найдорожчим житлом на вторинному ринку. Тут середня вартість однокімнатної квартири становить 67 тисяч доларів. За словами Олени Унаньян, у Києві ціна на однокімнатну квартиру перебуває на рівні 65,6 тисячі доларів. В Ужгороді таку квартиру можна придбати за 63 тисячі доларів. Четверте місце посідає Луцьк – 55 тисяч доларів, а пʼяте – Чернівці, де однокімнатне житло коштує 54,5 тисячі доларів.
Джерело: ПЕРШИЙ онлайн



