Найсвіжіше:
• Тернопільщина отримала нового футзального чемпіона! • Сутичка біля ресторану: у Тернополі засудили чоловіка за побої у центрі міста • Військовий капелан із Тернопільщини отримав чергове звання • Аварійне відкриття дверей чи ремонт техніки на дому – це все «Your Service»! • Фірма з Тернополя поставить 4 600 зарядних станцій на 190 млн грн • Сьогодні визначиться футзальний чемпіон Тернопільщини • Диякон з Тернопільщини їздив на окуповану територію, щоб помолитися за російського патріарха Кирила • У сусідньому з Тернопільщиною районі виявили ракету “Кинджал” • Відомий зборівчанин заявив, що Україна не поступиться територіями на переговорах із РФ • На Донеччині загинув стрілець-вогнеметник з Тернопільщини • Інтрига другої Тернопільської футзальної ліги: три очка розділяє одразу чотири команди • На Кременеччині під час пожежі загинув чоловік • Дружина співака з Тернопільщини розповіла про купівлю квартири для 4-річного сина • Боровся за те, аби донька жила в європейській незалежній Україні: війна забрала життя лейтенанта з Тернополя • 3 квартири, «Mercedes-Benz» та понад 5 млн грн доходу: декларація нового Бережанського прокурора • На Тернопільщині змінився директор великого комунального підприємства   • Тернопільський кордівець покохав медсестру-інтерна з першого погляду • Спочила у Бозі філологиня з Тернопільщини • У Тернополі сталася пожежа в піцерії • Сенсаційний 14-й тур Тернопільської футзальної ліги: жоден з лідерів трьох ліг не зумів здобути перемоги • У Кременці вандали сплюндрували дитячий майданчик  • На Харківщині загинув молодий воїн зі Зборівщини • Визначилися учасники «фіналу чотирьох» ветеранського чемпіонату Тернопільщини 45+ • У Києві на хабарі затримали депутата Почаївської міської ради (фото) • На Покровському напрямку загинув молодший сержант з Тернопільщини
rss

Суддя з Тернопільщини увійшла до складу Вищої кваліфікаційної комісії суддів України


Опубліковано: 6 Червня 2023р. о 14:15

1 червня 2023 року Вищою радою правосуддя суддю судової палати з розгляду цивільних справ Тернопільського апеляційного суду Галину Шевчук  призначено членом Вищої кваліфікаційної комісії суддів України (ВККС).

Сьогодні, 6 червня, голова Вищої ради правосуддя Григорій Усик від імені всього складу ВРП привітав з призначенням на посади членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, які успішно пройшли всі етапи конкурсу. Він зазначив, що робота у відновленому органі суддівського врядування буде не менш складною, ніж сам конкурс.

«Саме на вас судова влада та суспільство покладають надію на оновлення суддівського корпусу. Перед ВККС постають такі завдання, як добір суддів, кваліфікаційне оцінювання, проведення конкурсів до апеляційних суддів і Вищого суду з питань інтелектуальної власності», – сказав очільник ВРП.

Саме в ці хвилини тернополянка Галина Шевчук, як суддя з найбільшим досвідом і по віку, проводить засідання ВККС по обранню голови комісії.

Як стало відомо «Судово-юридичній газеті» з власних джерел, на посаду голови ВККС претендували чотири члени ВККС – детектив НАБУ Руслан Мельник, адвокат, екс-депутат Руслан Сидорович, суддя Київського апеляційного суду Роман Ігнатов та суддя Вищого антикорупційного суду Олег Коліуш. У другий тур вийшли судді Роман Ігнатов та Олег Коліуш. У підсумку, більшість голосів членів ВККС – 9, отримав суддя Київського апеляційного суду Роман Ігнатов. Відтак, саме Роман Ігнатов обраний на посаду голови ВККС.

P.S.: “Перший Онлайн” щиро вітає Галину Михайлівну із призначенням та бажає подальших успіхів у професійній діяльності, конструктивної роботи, невичерпних сил та наснаги.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:
Мітки: ,




Новини
15 Лютого
14 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше