Найсвіжіше:
• Україна може стати центром розвитку малої атомної енергетики у Європі — Кацуба • Тернопіль відвідає предстоятель Православної церкви України Епіфаній • Попит і ціни ростуть: Тернопіль у лідерах ринку однокімнатного житла • Перша футбольна ліга Тернопільщини: лідер втратив перші очки, перша поразка ФК «Бучач» та важка перемога «Нічлави» • Неповнолітній мотоцикліст з Кременця зазнав травм у дорожній аварії • Команда з Гусятинщини очолила вищу футбольну лігу Тернопільщини • У Тернополі викрили організаторів незаконного переправлення через кордон за 10 тис доларів • ФК «Збараж» здобув важку перемогу на Бережанщині • Криваве застілля на Кременеччині: чоловік зарізав гостя • Унісекс-парфуми: чому найкрасивіші аромати десятиліття не мають статі • Колишній гравець Прем’єр-ліги дебютував за підволочиський “Збруч-Агробізнес” • Шахрайська афера на Тернопільщині: жінка віддала понад 200 тисяч у валюті • Смертельна ДТП на об’їзній Кременця: загинув 88-річний водій • Як правильно давати таблетки від глистів собаці • Пішов з дому і не повернувся: на Тернопільщині розшукують 62-річного чоловіка • Чому великі об’єкти потребують централізованих систем контролю доступу з електромагнітними замками • Реле контролю напруги: базовий елемент захисту сучасної електромережі • За жорстоке побиття мобілізованих двоє військових з Тернополя отримали іспитовий термін і штраф • У Норвегії затримали банківського менеджера з Тернопільщини, підозрюваного в шахрайстві • На Сумщині помер офіцер з Підволочищини • 2,5 роки надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Чоловік, який застрелився у туалеті тернопільського ТЦК, виявився уродженцем Луганщини • У Кременці трапилася смертельна аварія • У Бережанах засудили двірника комунального підприємства через бійку • На Зборівщині втопився рибалка з Тернополя
rss

Стало відомо скільки Тернопільщина готова прийняти переселенців


Опубліковано: 6 Березня 2022р. о 10:37

Станом на сьогоднішній ранок, наша область прийняла вже понад 12 тисяч тимчасово переселених людей, та готова прийняти ще понад 45 тисяч.

– Цієї ночі ми знову зустрічали тисячі громадян, які рятуються з областей України, де ведуться активні воєнні дії. Багато з них залишаються на Тернопільщині. Хтось транзитом, прямуючи далі, на захід. На залізничному вокзалі новоприбулих зустрічають наші рятувальники. Допомагають людям зійти з поїзда, розвантажити речі, надають психологічну, інформаційну та інша необхідну допомогу. Дякуємо всім, хто долучається до допомоги. Тернопільщина вкотре довела, що тут живуть люди, які завжди готові прийти на допомогу та підтримати. В єдності наша сила! Разом ми здолаємо ворога!, – зазначив голова Тернопільської військової обласної адміністрації Володимир Труш.

Нагадаємо, що в Тернополі діє гуманітарний штаб, який працює без зупинки.

Телефон гуманітарного штабу: (068) 126 6482

Тому, якщо у вас є можливість надати прихисток, звертайтеся за контактами гуманітарного штабу: 0 (63) 180 38 83, (0352) 52-90-00.

Крім того, на Тернопільщині діють цілодобові «гарячі лінії»:

– державна «гаряча лінія» 0 800 202 600, (044)-237-00-02;

– Національна поліція Тернопільщини 102, (067)-673-65-69;

– Патрульна поліції Тернопільської області (067)-620-43-86, (0352) 27-15-77;

– Управління СБУ в Тернопільській області (0352) 52-90-00, 067-352-31-00;

– ДСНС в Тернопільській області 101, 112, (0352) 43-43-30, (0352) 43-43-20;

– Тернопільський обласний ТЦК СП (0352) 52-12-82;

– доставка допомоги з-за кордону (067)-343-02-06;

– «гаряча лінія» з питань координації евакуації населення (0352) 23-61-42.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: ,





Новини
26 Травня
25 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше