Найсвіжіше:
• Побиття, «зниклий» свідок і COVID: родина військового з Гусятинщини не вірить в офіційну версію смерті • У Чернігівській області загинув прикордонник з Гусятинщини • Затримали другого фігуранта, причетного до вибуху на «Укрпошті»: тернополянин виготовляв з боєприпасів сувеніри • Митний склад чи звичайне зберігання: у чому різниця і що обрати бізнесу • Шукаєте неповторні ювелірні прикраси – вам до Arcanite! • У Тернополі нагородили найкращі футбольні команди та найкращих гравців 2025 року! • Туристичні локації Київщини, про які варто знати • Ексдепутата Тернопільської облради підозрюють в отриманні хабаря у 30 тисяч доларів • Новий бомбардир з Тернополя для «Буковини»: деталі трансферу та перше інтерв’ю новачка (відео) • Верховна Рада включила ювілей Олега Барни до календаря пам’ятних дат • Вірт відверто розповів, чому покинув тернопільську “Ниву” • У Збаражі згоріла приватна оселя: рятувальники вберегли від вогню сусідні будівлі та техніку • Головний тренер «Вікнин» Ростислав Ціх: «Хлопці за два роки змужніли, це показала остання гра проти «Агрону» • Фіктивні акти і завищені роботи: у ДСНС Тернопільщини розкрили схему на 1,8 млн грн • Пилочки для манікюру: які бувають і як обрати • Гучна справа ТЦК у Борщеві: доки тривають суди і слідство, померли вже двоє людей • На Тернопільщині замінять аварійний міст через річку Стрипа • Довідка про несудимість: як отримати офіційний документ швидко та без черг • Палац із таємним ходом і шаховим орнаментом: на Тернопільщині відновлять графський маєток • У громаді на Тернопільщині здійснюватиметься відстріл тварин • По 50 тис грн отримають власники квартир, чиї помешкання згоріли під час ракетної атаки по Тернополю • Спочив у Бозі керівник оркестру з Кременеччини • У гаражі тернополянина виявили гранату та порохові заряди до мінометних мін • Депутатка Зборівської міськради склала мандат • У Тернополі освятили хрест на місці загибелі людей після ракетного обстрілу
rss

Стало відомо, коли відбудеться останній дзвоник у школах Тернополя: дати


Опубліковано: 28 Травня 2024р. о 13:16


Управління освіти Тернопільської міськради сформувало графік літніх канікул в усіх школах Тернополя та на території ОТГ. Майже усі тернопільські школярі підуть на канікули на початку червня та відпочиватимуть до кінця серпня.

Керівниця управління освіти і науки Тернопільської міської ради Ольга Похиляк в розповіла, що згідно з розпорядженням управління керівництво кожної школи може самостійно вирішувати терміни проведення літніх канікул.

«Зважаючи на війну, ми рекомендували кожній школі самостійно обирати дати проведення літніх канікул. Звичайно, більшість шкіл розпочинає канікули з 1 червня, і вони триватимуть до 1 вересня. Однак є навчальні заклади, які навчаються довше, відповідно і канікули в них будуть менші», – розповіла Ольга Похиляк.

Практично в усіх школах канікули триватимуть з 1 червня і до 31 серпня. Лише в Галицькому коледжі канікули стартуватимуть з 7 червня. Пізніше на відпочинок йдуть учні вищих професійних училищ та технічних коледжів. У них канікули також стартуватимуть з 7 червня, однак деякі екзамени діти здаватимуть до 20 червня.

Додамо, що 24 травня МОЗ рекомендувало для вищих навчальних закладів та закладів професійно-технічної освіти розпочати 2024-2025 навчальний рік скоріше, а саме з серпня.


Джерело: Захід.нет
Автор: Рубрика:
Мітки: , ,




Новини
20 Грудня
19 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше