Найсвіжіше:
• 21 місяць надій та сподівань: біля Бахмута загинув молодий воїн з Тернопільщини • Відійшов у вічність 55-річний захисник України з Тернопільщини • На Монастирищині недобросовісні орендарі мають повернути громаді понад 34 га землі • На Тернопільщині в багажнику таксі знайшли бойові гранати та патрони • З російського полону повернувся мешканець Тернопільщини • У Тернопільській прокуратурі – новий керівник • “Світлові стовпи”: жителі Тернопільщини бачили рідкісне оптичне явище • У Тернополі у ДТП зіткнулися водії автомобіля та мопеду • На Кременеччині лікарня сфальшувала документи 90 пацієнтів • «На позиціях було відчуття, ніби над нами проходить авіатраса ворожих дронів», – тернопільський поліцейський • У Бережанах горіла приватна будівля • На Борщівщині сталася пожежа на площі 80 м² • Спочив у Бозі греко-католицький священник з Тернопільщини • Трагедія у Великобірківській громаді: померли мама та донька • Між бойовими завданнями солдат з Тернопільщини з позивним «Кухар» намагався потішити побратимів смачними стравами • Кількість скарг на ТЦК – Тернопільщина в лідерах • На Гусятинщині в приватному будинку виявили мертвого чоловіка • У лютому Землю накриють шість магнітних бур • Виховательку дитбудинку викрили на катуванні пʼятьох дітей • На війні загинув ще один воїн з Тернопільщини • На Тернопільщині вперше провели високотехнологічне втручання в артерію • У Тернополі перша пацієнтка обстежилася за програмою “Скринінг здоров’я 40+” • На Козівщині засудили енергетика через загибель колеги від удару струмом • Школа №23 у Полтаві залишається закритою через аварійний стан будівлі • 15 місяців вважався безвісти зниклим: на Донеччині загинув воїн з Козівщини
rss

Шість фактів про піцу, в які важко повірити


Опубліковано: 19 Серпня 2022р. о 14:51

Піца – відома італійська страва, яка користується шаленим попитом в Україні. Її можна скоштувати в будь-якому місті. Якщо вас цікавить смачна піца в Дрогобичі, ви можете знайти її на сторінці https://la.ua/drogobych/. На сайті представлений великий асортимент смачних страв. Крім цього, є можливість самостійно обрати інгредієнти, які будуть використовуватися. Завдяки цьому, можна відтворити саме таке поєднання смаків, яке вам подобається понад усе. 

Те що піца смачна та різноманітна – ні для кого не секрет. Як і те, що вона має скажений попит. Тож розгляньмо декілька фактів про цю страву, про які ви могли ніколи не чути. 

Цікаві факти про піцу

До них можна віднести: 

    – Японці кладуть майонез на піцу. Коли ви уявляєте смачну начинку, майонез – це не те, про що ви подумаєте у першу чергу, або ж подумаєте взагалі. Але в Японії цей інгредієнт дуже поширений і майже неможливо уявити піцу без нього. При цьому слід враховувати, що японський майонез трохи солодший від того, до якого ми звикли. 

    – Піцерії настільки поширені, що вони є навіть у Північній Кореї. Перший такий заклад там було відкрито у 2009 році. Очевидно, Кім Чен Ін любив піцу настільки, що навіть запросив італійських шеф-кухарів прилетіти в Пхеньян, щоб навчити цьому ремеслу місцевих. Згодом він відправив представників до Неаполя та Рима, щоб вони могли продовжити навчання та покращити свої навички.

    – В Індії найбільш улюбленою начинкою для піци є тофу. Також індійці часто використовують баранячий фарш і маринований імбир. Таке поєднання доволі незвичне для інших країн. 

    – Однією з перших задокументованих покупок в Інтернеті була саме піца. Пепероні з грибами та додатковим сиром. Це була одна з перших зареєстрованих покупок, зроблених в Інтернеті приблизно в 1994 році. На сьогодні онлайн робиться значно більше покупок, ніж будь-яким іншим способом. Ви можете замовити піцу на сайті https://la.ua/drogobych/ прямо зараз. Та дуже швидко отримати смачну піцу. 

    – Найпопулярнішою начинкою для піци вважається пепероні. Про це свідчить опитування, яке було проведено у 2016 році. Найменш популярною начинкою вважаються анчоуси. 

    – Ніхто не знає, як виникло саме слово «піца». Воно вперше було задокументовано близько 997 року нашої ери в Гаеті, Італія. Після цього назва почала поширюватися в різних частинах центральної та південної Італії. Тож повністю логічно, що коли ви думаєте про піцу, то саме Італія першою приходить на думку. Тільки слід враховувати, що дуже схожа страва була й у древніх греків, й у єгиптян. Вона виглядала як корж, политий оливковою олією та здобрений спеціями. Але сучасна піца, яку ми зараз так любимо, з’явилася не так давно. Вона виникла в Неаполі, Італія, коли наприкінці 18 століття до звичайного коржика додали помідори.


Мітки: , , , ,

Перегляньте також:




Новини
10 Лютого
9 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше