Найсвіжіше:
• На Тернопільщині фура втратила стійкість і ледь не перевернулася (фото) • Відбулося жеребкування ветеранського чемпіонату Тернопільщини з футзалу 45+ • У тренерський штаб тернопільської «Ниви» ввійшов відомий спеціаліст • У центрі одного з найбільших міст Тернопільщини очікується зміна дорожнього руху • У Тернополі три доби розшукують собаку з мотузкою на шиї • У лікарні після важкого поранення помер військовий з Козівщини • Дитячі лабіринти для торгових центрів від ТМ Kidigo • Міський голова Чорткова задекларував майже мільйон доходу і багато готівки • У ЦВК прокоментували чутки про президентські вибори і референдум після 24 лютого • Смертельна аварія на Козівщині: 6 років тюрми за смерть неповнолітньої • Мешканка Кременеччини виманювала кошти за працевлаштування за кордоном • Чорні та криваві руки окупантів обірвали життя молодому воїну з Тернопільщини • У Теребовлянській прокуратурі – новий керівник • Від 12 лютого у Тернополі призупиняють роботу пункти обігріву «Тепле місто» • У Бережанській прокуратурі – новий керівник • Росія вдарила Кинджалом по Львову: що відомо • 13,5 тис євро за переправлення через кордон – підозрюють жителя Бережанщини • Зупинилися серце військового з Тернопільщини: пройшов пекло війни • Викладач тернопільського університету за хабар допоміг знайомому працевлаштуватися у богословську академію • Смертельна аварія на Бережанщині: медики 12 днів боролися за життя потерпілого • «Для нас немає дня чи ночі, ми реагуємо на потребу людей у будь-яку годину доби», – власник закладів «Гріє» та «Speakeasy» Юрій Фролов • Оренда VPS-сервера: окрема система для гнучкого керування ресурсами • На Кременеччині горів житловий будинок • Тернополяни встановили історичний рекорд у Дубаї • Перестало битися серце 55-річного офіцера з Тернопільщини
rss

Шестиразовий чемпіон Тернопільщини поповнив склад команди з Гусятинщини


Опубліковано: 8 Серпня 2025р. о 17:11

Футбольна команда «Медобори» із Зеленого на сезон-2025 дозаявила 29-річного універсала Тараса Семенеця, котрий у складі великогаївського «Агрона» шість разів виборював звання чемпіона Тернопільської області (2018-19 та 2021-2024 рр.)

Від початку 2025 року Тарас Семенець виступав за ФК «Борщів». З борщівською командою спершу здобув перемогу на Зимовій першості Тернопільщини, а також фінішував на першому місці чемпіонату області за підсумками першої половини сезону.

В офіційних матчах чемпіонату і кубку Тернопільської області 2025 року Тарас Семенець, котрий грав здебільшого на лівому фланзі в обороні, взяв участь в десяти матчах (три – в основному складі), результативними діями не відзначився.

Дебютувати за свою нову команду «Медобори» Тарас Семенець матиме змогу найближчої неділі, 10 серпня, у домашньому матчі чемпіонату Тернопільської області, у якому зеленяни прийматимуть «Сокіл» з В. Березовиці (11-й тур обласного чемпіонату).


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:




Новини
12 Лютого
11 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше