Найсвіжіше:
• Співак з Тернопільщини відреагував на заміжжя ексдружини, з якою він прожив у шлюбі понад 20 років • У лікарні швидкої допомоги у Тернополі запрацював Центр ментального здоров’я • Військовий з Тернопільщини загинув через місяць після мобілізації • Футзальний чемпіон Тернопільщини дозаявив чемпіона України • Як вибрати гербіцид на соняшник під технологію вирощування: класична, Sumo, Clearfield • Воїн з Тернопільщини прийняв свій останній бій у Луганській області • На Тернопільщині оприлюднили графік вимкнення світла на 5 грудня • Від слідчого до командира мінометного розрахунку: історія тернопільського поліцейського Володимира Кузьо • На Теребовлянщині ув’язнили батька, який розбещував малолітню доньку • На Лановеччині п’яний студент на батьківському авто збив багатодітну матір • На Гусятинщині вантажівка збила пішохода: численні травми та переломи • Трагедія у Великій Березовиці: в пожежі загинула жінка • Інтимна пластика без табу: як жінки повертають комфорт і контроль над власним тілом • Вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув військовий з Тернополя • На Гусятинщині водій намагався підкупити поліцейських • І знову винна клінінгова компанія: чому жінки відмовляються бути домогосподарками • Міську раду Кременця зобов’язали охороняти Єврейське кладовище • Тернопільміськгаз готують до банкрутства через кримінал і махінації з коштами • Два гравці «Ниви» виступатимуть у Тернопільській футзальній лізі • На Тернопільщині сьогодні від 9 години цілий мікрорайон буде без води • Нардеп із Тернопільщини Михайло Цимбалюк отримав високу нагороду • Колишній голова Тернопільської облради отримав звання капітана • Спочила у Бозі відома краєзнавиця та літераторка з Кременця • Як обрати подарунковий набір на Новий рік для жінки: персональні емоції, сенси та трошки солодкого • Найкращий бомбардир першої ліги з Тернополя офіційно покинув «Агробізнес»
rss

Росфейк: у Тернополі відключають комунальні послуги за неявку до військомату


Опубліковано: 19 Серпня 2023р. о 10:00


Пропагандисти підробили листівку, намагаючись дискредитувати контрнаступ ЗСУ
Російські телеграм-канали поширили допис із фотографією листівки на фоні поштової скрині. З її тексту випливає, що якщо громадянин не з’явиться в Тернопільський обласний ТЦК СП (територіальний центр комплектування та соціальної підтримки, що займається, зокрема, мобілізацією), то, згідно ЗУ «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», в квартирі, де він прописаний, нібито відключать гаряче водопостачання та газопостачання.

За детальною інформацією пропонується звернутися до Тернопільського обласного ТЦК СП за номером телефону. Крім того, дану листівку підписано іменем директора ТОВ «Керуюча компанія ”Коменерго- Тернопіль 1’’» Попова О.А. Від себе пропагандисти додали, що це пов’язано з буцімто неуспіхом контрнаступу ЗСУ.


Це фейк.

У Законі України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» нічого не сказано про відключення комунальних послуг у квартирах, де прописані громадяни, які не явилися на вимогу ТЦК.

У Тернопільському обласному ТЦК СП Укрінформу повідомили, що обласні ТЦК не призивають і не викликають громадян. З людьми працюють районні, міські ТЦК та відділи.

За їх інформацією, у даній листівці відповідає дійсності тільки номер телефон та адреса Тернопільського ТЦК, які легко знайти у відкритому доступі.

Дістати у серпні «заготовку» про те, що громадянин буцімто мав з’явитися в ТЦК «до 18.01.2023», пропагандистів, можливо, спонукало наближення до наступного опалювального сезону. Водночас прив’язка до «неуспішності» контрнаступу взагалі ні до чого – контрнаступ почався майже через 6 місяців. А наявність слів російською – «согласно» замість «згідно» в підробках роспропа вже стала класикою цього жанру.


Джерело: https://www.ukrinform.ua/
Мітки:




Новини
5 Грудня
4 Грудня
3 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше