Найсвіжіше:
• Як підтвердити ТЦК свою відстрочку без смартфона • Відомий зборівчанин назвав Орбана найбільш цінним замороженим російським активом у Європі • У Тернополі триває збір теплих речей і смаколиків для захисників • Донька екс-захисника тернопільської «Ниви» здобула срібло на Кубку Європи • Побиття, «зниклий» свідок і COVID: родина військового з Гусятинщини не вірить в офіційну версію смерті • У Чернігівській області загинув прикордонник з Гусятинщини • Затримали другого фігуранта, причетного до вибуху на «Укрпошті»: тернополянин виготовляв з боєприпасів сувеніри • Митний склад чи звичайне зберігання: у чому різниця і що обрати бізнесу • Шукаєте неповторні ювелірні прикраси – вам до Arcanite! • У Тернополі нагородили найкращі футбольні команди та найкращих гравців 2025 року! • Туристичні локації Київщини, про які варто знати • Ексдепутата Тернопільської облради підозрюють в отриманні хабаря у 30 тисяч доларів • Новий бомбардир з Тернополя для «Буковини»: деталі трансферу та перше інтерв’ю новачка (відео) • Верховна Рада включила ювілей Олега Барни до календаря пам’ятних дат • Вірт відверто розповів, чому покинув тернопільську “Ниву” • У Збаражі згоріла приватна оселя: рятувальники вберегли від вогню сусідні будівлі та техніку • Головний тренер «Вікнин» Ростислав Ціх: «Хлопці за два роки змужніли, це показала остання гра проти «Агрону» • Фіктивні акти і завищені роботи: у ДСНС Тернопільщини розкрили схему на 1,8 млн грн • Пилочки для манікюру: які бувають і як обрати • Гучна справа ТЦК у Борщеві: доки тривають суди і слідство, померли вже двоє людей • На Тернопільщині замінять аварійний міст через річку Стрипа • Довідка про несудимість: як отримати офіційний документ швидко та без черг • Палац із таємним ходом і шаховим орнаментом: на Тернопільщині відновлять графський маєток • У громаді на Тернопільщині здійснюватиметься відстріл тварин • По 50 тис грн отримають власники квартир, чиї помешкання згоріли під час ракетної атаки по Тернополю
rss

Різав ножем кривдника матері, а вбивство знімав на телефон


Опубліковано: 17 Листопада 2021р. о 19:45

Тернопільський міськрайонний суд виніс вирок тернополянину, який з особливою жорстокістю убив знайомого своєї матері.

Того вечора обвинувачений схопив ножа і наніс декілька ударів жертві до втрати нею свідомості. Згодом включив відеофіксацію на своєму телефоні та привів потерпілого до тями кількома ударами в обличчя. Не припиняючи відеозйомку, зловмисник методично наніс жертві 36 ударів ножем до настання смерті.

Убивця в судовому засіданні та пояснив, що його матір познайомилась із потерпілим близько п`яти років до того. Спочатку він поводив себе нормально, однак надалі мама помітила, що залицяльник інколи стає агресивним, тому вона вирішила припинити з ним спілкуватися. Однак він продовжував приходити до неї, стукати, бив вікна та двері в їхній квартирі, а також погрожував, бив жінку, влаштовував скандали, і все це тривало близько п`яти років. Вечорами, коли обвинувачений з мамою були вдома, то старались не включати світло в квартирі, бо їхній кривдник одразу починав кричати в під вікнами нецензурними словами.

З цього приводу мама обвинуваченого неодноразово викликала працівників поліції, однак потім вона змирилась, переїхала жити до свого кривдника , але він все одно зганяв свою злість на ній, бив її, а також почав погрожувати і її сину.

Останній тиждень перед вбивством потерпілий постійно був нетверезим, погрожував своїй співмешканці та її сину, що відріже їм вуха та ніс.

Того злощасного вечора кривдник прийшов додому до обвинуваченого, проникнувши через відкрите вікно. Побачивши сплячого сина своєї співмешканки, незваний гість почав бити його по голові, потім взяв з тумбочки бутилу з пивом, вилив йому на голову пиво і почав бити пустою пляшкою по голові. Обвинувачений прикинувся, що втратив свідомість. Тоді кривдник узяв ножа і пішов до кімнати, де перебувала його співмешканка. Син, побачивши це і подумавши, що потерпілий має намір вбити його маму, теж схопив ножа…

Дослідивши та оцінивши всі докази в їх повній сукупності, колегія суддів визнала тернополянина винним у вчиненні кримінального правопорушення за п.4 ч.2 ст.115 КК України – умисне вбивство, вчинене з особливою жорстокістю. Йому призначено покарання у виді 12 років позбавлення волі.

Вирок може бути оскаржений до Тернопільського апеляційного суду.

 


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , , , , , ,




Новини
21 Грудня
20 Грудня
19 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше