Найсвіжіше:
• На Дніпропетровщині загинув військовий з Тернополя • У жителя Вишнівецької громади вилучили наркотичну речовину • На Теребовлянщині водій Volkswagen травмував поліцейського • Водій Infiniti на смерть збив пішохода у Кременці • У лікарнях Тернополя досі перебувають шестеро дорослих і одна дитина внаслідок ракетного удару по місту • На Харківщині загинув оператор БпЛА з Тернопільщини • На Шумщині разом із партнерами планують реконструювати старий польський цвинтар • Скандал навколо спадку Івана Марчука набуває обертів • У Тернополі встановили новорічну інсталяцію з цифрами «2026» • Головний тренер “Зелених левів” Іван Лукащук: «У деяких матчах мала місце самовпевненість і недооцінка суперника» • Марічка Палагнюк була не лише чудовим фахівцем: трагічно загинула внаслідок російського удару по Тернополю • Поїзд до Львова зупинятиметься на ще одній станції в Тернопільській області • Перша Тернопільська футзальна ліга: команда зі Збаражчини має 100% перемог • Незважаючи на проблеми зі здоров’ям, пішов боронити Україну: на Дніпропетровщині зупинилось серце Героя з Тернопільщини • Друга Тернопільська футзальна ліга: команда зі Зборівщини виходить у лідери • Аварія у Бережанах: слизьку дорогу не поділили дві іномарки • Третя Тернопільська футзальна ліга: «Максбуд» та«Тернопіль Юнайтед» йдуть без поразок • 16 грудня п’ять тернопільських вулиць залишаться без води • Теребовлянщина в скорботі: на Харківщині загинув уродженець Мшанця • Випускник Бережанського ліцею нагороджений “Золотим хрестом” • Вихованець тернопільського футболу – у збірній туру Прем’єр-ліги • Відстрочка від мобілізації: яким документом можна її підтвердити • Від екстрадиції до США багатія з Тернопільщини врятував білоруський дипломатичний статус • Понад рік вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Кабмін ухвалив рішення про автоматичний військовий облік з 18 років, у тому числі за кордоном
rss

Рецепти від господині. Оселедець по-польськи від Оксани Яськів


Опубліковано: 3 Лютого 2019р. о 9:13

Свята закінчилися, і захотілося чогось солоного та пікантного. Пропоную вашій увазі дуже смачний оселедчик. Відразу попрошу неприхильників оцту жорстко не критикувати. 
Нам потрібно: оселедець розсольний (у мене 2 рибини), цибуля – 3 штуки, лавровий листок – 1-2 шт., духмяного перцю кілька зерен, сухої гвоздики кілька зерен, коріандру кілька горошин, вода та оцет (2:1), тобто 2 частини води+1 частина оцту, сіль, цукор та перець (для цибулі), олія – 2 ст. ложки.


Приготуємо маринад: воду, оцет, олію вливаємо в каструльку, додаємо духмяний перчик, лавровий листочок, гвоздику та коріандр. Усе це закип’ятити й охолодити.
Почистити рибу, зняти шкіру. Я зробила філе, але це не обов’язково. Хто як любить. 
Цибулю почистити і нарізати півкільцями. Трохи посолити, дати дрібку цукру, щіпку перцю, вимішати, залишити на кілька хвилин. Далі в чисту посудину, що закривається, викладаємо шарами цибулю та оселедець. Заливаємо маринадом. Закрити посудину і поставити до холодильника. Вже через 8-10 год. оселедець готовий. Він пікантний, в міру солоний, філе виходить щільне (не м’якне), цибулька – хрумка. Такий оселедець можна зберігати в холодильнику до двох тижнів, щоправда, маринад помутніє, але смак риби не зміниться.

Смачного! 


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: ,

Перегляньте також:




Новини
15 Грудня
14 Грудня
13 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше