Найсвіжіше:
• «Бандерівець» зі Скалатської громади – переможець ветеранського чемпіонату Тернопільщини 70+ • На Теребовлянщині знайшли мертвим чоловіка, якого оголошували у розшук • Під час лікування зупинилося серце воїна з Козівщини • Жорстока війна забрала життя 49-річного воїна з Тернопільщини • Кременчанка втратила чимало грошей, намагаючись продати речі через маркетплейс • На Донеччині загинув 46-річний воїн з Тернопільщини • 100-річна мешканка Козівщини розкрила секрети свого довголіття • Мобілізованого з Борщівщини відмовилися брати на службу у кількох військових частинах • У Тернополі відбулася нарада щодо футбольного сезону-2026 • Скільки заробив за рік головний рятувальник Тернопільщини • Чемпіон Тернопільщини провів дозаявку на аматори • Тернопільського священника оштрафували за незадекларовану гуманітарку на 9,5 млн грн • У Тернополі з понеділка зросте плата за проїзд одразу на 33,3% • У Тернополі в ТРЦ “Подоляни” сталася пожежа • Йти туди, де страшно – філософія життя штурмовика з Тернопільщини • На війні загинув енергетик з Тернопільщини • Як вибрати горіхи для перекусу, салатів і випічки • Рік надій та сподівань: на Сумщині загинув воїн з Тернопільщини • Під час аудиту в Підволочиській лікарні виявили порушень на 2,9 млн грн • Зимова першість Тернопільщини з футболу: пора матчів на «виліт» • У пожежі загинула пенсіонерка з Тернополя (фото) • На Зборівщині розпочали кримінальне провадження за фактом забруднення земель • У двох водоймах Шумщини виявлено масову загибель риби • Правоохоронці проводять обшуки в першій міській лікарні Тернополя • Тернопільська служба крові на шоколадках зекономила майже 150 тис грн
rss

Ремонти у школах, дитячий садок і майданчики – ось чим пишається голова Вишнівецької громади Володимир Кравець


Опубліковано: 9 Червня 2019р. о 11:50

У Вишнівецькій ОТГ роблять ставку на молодих та ініціативних, тому не забувають і про освіту, і про розвиток спорту

Реконструкцію на другому поверсі Вишнівецької школи зробили торік. Тепер там – світло, просторо і сучасно

Очевидними змінами і помітними успіхами, досягнутими в освітній галузі лише за 2 останніх роки, найбільше пишаються у Вишнівецькій об’єднаній територіальній громаді. Там дійсно перекрили дахи у 4-х загальноосвітніх школах. Зробили капітальний ремонт у їдальні та харчоблоку Бодаківської школи.

Окрім того, на її базі запрацював новий дитячий садочок, який уже відвідують 24 малюки. Однак це далеко не всі реалізовані плани, адже освітянська галузь – у пріоритеті в голови Вишнівецької громади Володимира Кравця.

– Ми створили відділ освіти, який працює дуже успішно. Думаю, це найбільше надбання, яке у нас є, – каже очільник ОТГ. – Непогано і спорт розвивається, і культура, проте найкращі справи у нас – в середній і дошкільній освіті. Ми вже зробили багато ремонтів. Тішить те, що є ресурс, потенціал. Є хороші педагогічні колективи, які забезпечують очевидний результат.

Змінити директорів у навчальних закладах Вишнівця не змогли б без допомоги адвоката Віталія Горби

Утім реалізувати все заплановане головою ОТГ було непросто. Приміщення шкіл і садочків потребували ремонту, сучасних меблів і нового оснащення. Гроші на це знайшли у бюджеті селища, а також – завдяки співпраці керівництва Вишнівця із українськими і міжнародними партнерами. Але залишалася основна проблема – зміна директорів у навчальних закладах. Адже очолити педагогічні колективи повинні були молоді і креативні кадри. Тож у Вишнівці пішли власним шляхом, розробивши локальні правові акти, зокрема Положення про прийняття на посаду керівників закладів освіти, а також внесли зміни до статутів місцевих шкіл. Опікувався цією роботою адвокат Віталій Горба.

– Після того, як головою Вишнівецької громади обрали Володимира Кравця, з новою гостротою постало питання, яке він поставив перед собою ще від часу виборів, – розповідає пан Горба. – У своїй програмі він обіцяв створити можливість доступу до керівних посад усім, хто цього гідний. Тому, не очікуючи нового Закону «Про освіту», де у проекті передбачили конкурсний відбір керівників навчальних закладів, ми пішли на випередження. Тож врешті заклади освіти очолили нові директори. 

Зокрема Вишнівецьку комунальну загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів очолила Валентина Яковлєва. На посаду директора Старовишнівецької школи призначили Ілону Миндзар. Відтоді трансформації у навчальних закладах почали набирати обертів. І першочергово керівництво громади взялося за ремонти. Обличчя шкіл відтоді змінилося кардинально (див. на фото – авт.).

Так у Старовишнівецькій школі відремонтували спортивний і актовий зали. На додачу здійснили ремонт у всіх приміщеннях і відкрили п’яту групу у Вишнівецькому закладі дошкільної освіти «Малятко». У самому Вишнівці, а також у селах Кинахівці і Бутин облаштували дитячі майданчики, а також провели поточні ремонти у кімнатах для занять першокласників. Оскільки у Вишнівецькій ОТГ роблять ставку на молодих та ініціативних, тому не забувають і про розвиток спорту. Насамперед ідеться про сучасний європейського типу стадіон «Вишнівець», де не лише відбуваються футбольні матчі, а й різні заходи.

Ось такий вигляд у Старовишнівецькій школі нині має оновлена актова зала. Для неї купили і меблі, і нову акустичну систему, і спеціальне освітлення

Надія Новак


Джерело: Тижневик "Номер один"
Рубрика:
Мітки: , , ,





Новини
21 Березня
20 Березня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше