Найсвіжіше:
• У Лозовій ТЦК забрали священника УГКЦ перед церковною службою • У жителя Кременеччини поліцейські виявили три бойові гранати та майже три сотні патронів • Зимова першість Тернопільщини з футболу: результати, таблиці, бомбардири • Теплопостачальникам Тернопільщини держава заборгувала понад 69 мільйонів гривень  • Більше 10 років судів: звільнили директора Чернівецького перинатального центру • Тернопільщина знайомиться з досвідом підтримки ветеранів війни у США • Аеропорт у Львові можуть відкрити вже цієї весни • Чоловік з Кременеччини отримав повістку та відмовився від мобілізації через свій вік: його покарали • Війна забрала життя батька трьох доньок з Тернопільщини  • У Тернополі п’яна водійка перевозила наркотики • Відлетів до небесних полків 37-річний тернополянин, котрий вважався безісти зниклим • Стало відомо, скільки влада на Тернопільщині готова виділити коштів на армію у 2025 році • Швидкісні обмежувачі в дитячих електроквадроциклів: види та налаштування • Підволочиська селищна рада заплатить пів мільйона за… сміття • Відому хмельницьку мільйонерку нарешті звільнили з посади • Посварився з дівчиною та розіслав фото члена 46 незнайомкам: як покарали жителя Тернопільщини • Третя Тернопільська футзальна ліга: стала відома вся призова трійка • Тернополянин перебував під домашнім арештом і знову вчинив крадіжку • Друга Тернопільська футзальна ліга: у призах – команди з Лановеччини, Збаража та Зборова • У місті на Тернопільщині стався великий прорив труби (+відео) • Місто на Тернопільщині готується до масштабної реконструкції системи водопостачання • У селищі на Тернопільщині декілька днів поспіль лунає дзвін курантів: причина • Великоберезовицький «Сокіл» впевнено переміг чемпіона суперліги Тернопільського району • Ідеальна кава у закладі: які секрети потрібно знати • Мешканка Почаєва викрала у знайомого 600 доларів
rss

Прийми, Господи, в обійми свої цю дитину: померла випускниця ліцею на Тернопільщині


Опубліковано: 17 Грудня 2024р. о 16:01

Невимовний біль сколихнув шкільну родину Гримайлівського ліцею ім. Івана Пулюя. Пішла із життя випускниця ліцею Ірина Буката.

– Немає більшого смутку, коли згасають Зорі на Небі, а особливо ті, які ще не встигли сповна засіяти. Твоя, Іринко, впала, а Душа хай вознесеться до Бога. Ти залишишся у пам’яті учителів, школярів декламуванням на сцені поезії “Мамо, пробачте за чорну хустину”, яке торкнулося душі не тільки слухачів , але і з твоїх очей стікали сльози болю і розпачу. На жаль, у чорну хустину ти одягла свою маму, біль чорним крилом торкнувся усіх працівників та здобувачів освіти нашого ліцею. Прийми, Господи, в обійми свої цю дитину і помісти її для спочинку вічного у Царстві Небеснім, – йдеться в повідомленні Гримайлівського ліцею ім. Івана Пулюя.


Висловлюємо щирі співчуття усій родині!


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн





Новини
18 Березня
17 Березня
За кого ви проголосуєте, якщо вибори президента відбудуться у 2025 році?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше