Найсвіжіше:
• Перша Тернопільська футзальна ліга: неймовірна інтрига в боротьбі за чемпіонство • Спочив у Бозі посадовець з Тернопільщини • На Донеччині загинув 45-річний воїн з Тернопільщини • Друга Тернопільська футзальна ліга: збірна учасників бойових дій впевнено лідирує • Третя Тернопільська футзальна ліга: трійка лідерів синхронно перемагають • На війні загинув молодший сержант з Тернопільщини • Війна забрала життя 31-річного головного сержанта з Кременеччини • Голова громади на Тернопільщині розповів про забезпечення мешканців світлом, водою та зв’язком (відео) • Уродженця Тернопільщини підозрюють у вбивстві російського генерала • На Тернопільщині 8 лютого діятимуть одразу три види вимкнення світла • У Підгайцях рятуватимуть легендарний костел Святої Трійці: на роботи виділили 375 тисяч злотих • Сутичка біля ресторану: у Тернополі засудили чоловіка за побої у центрі міста • Олімпійська чемпіонка з Тернополя оголосила про завершення кар’єри • На Тернопільщині буде сніг, ожеледиця та морози • Пів року вважався зниклим безвісти: війна забрала життя снайпера з Тернопільщини • 47-річний військовий з Тернопільщини помер у лікарні • На Тернопільщині народився хлопчик-богатир • На Тернопільщині розгорнули 114 пунктів незламності • На Тернопільщині відключають навіть критичну інфраструктуру • Чому відновлення зовнішнього вигляду авто — це не лише про естетику • У трьох селах біля Тернополя відбудеться відстріл хижих тварин • До рідного дому «на щиті» повертається захисник з Тернопільщини • На Гусятинщині стався вибух газу: важкі опіки в літньої жінки • У Бучачі в ДТП травмувалася 11-річна дівчинка • На критично важливому підприємстві Тернопільської області працював зрадник
rss

Понад рік вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини


Опубліковано: 17 Січня 2026р. о 17:48

На фронті загинув житель селища Велика Березовиця Вовна Борис Михайлович (1974 року народження).

Борис Михайлович вважався зниклим безвісти уже понад рік. Нещодавно підтвердилась загибель воїна.

Вовна Борис був солдатом, кулеметником 1 штурмового відділення 2 штурмового взводу 1 штурмової роти військової частини А4640. Загинув 23 червня 2024 року в районі населеного пункту Сокіл, Покровського району, Донецької області.

У полеглого Героя залишилися дружина Лариса, донька Діана, мама Уляна та два брати – Богдан і Олег.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблого воїна. Розділяємо ваш невимовний біль і скорботу. Нехай світла пам’ять про нього назавжди залишиться у серцях рідних, друзів і всіх, хто його знав. Сили вам пережити цю тяжку втрату. Вічна та світла пам’ять Герою!, – йдеться в повідомленні селищної ради.

Про зустріч тіла та чин похорону полеглого воїна повідомимо згодом.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,




Новини
8 Лютого
7 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше