Найсвіжіше:
• На Збаражчині Renault врізався в мікроавтобус: двоє людей потрапили до лікарні • Помер від інфаркту: перестало битися серце ветерана війни з Гусятинщини • Жорстока війна забрала життя воїна з Тернопільщини • У Тернополі зберігається унікальна медаль до 300-річчя Люблінської унії • У Тернополі нацгвардійці зупинили чоловіка з підозрілою білою речовиною • «Жити попри все»: у Гримайлові презентували книгу про жіночі історії війни та незламності • В Україні можуть обмежити права ухилянтів: військова омбудсманка розповіла про нові законопроєкти • Платіжки можуть неприємно здивувати: що буде з тарифами на комуналку у серпні • У Тернополі погасили ювілейну марку, присвячену уродженцю Тернопільщини блаженному Зенону Ковалику • Матч-відповідь Кубка Тернопільщини між ФК «Борщів» і «Динамо» (Красівка) не відбудеться • Спочила в Бозі освітянка з Кременеччини • Півтора року чекали на диво: підтвердилася загибель воїна з Тернопільщини • Серце воїна зупинилося на Чернігівщині: Тернопіль прощається із Героєм • Спочила у Бозі багаторічна секретарка Шумської міської ради • Не лише загибель у бою: суд визначив нові правила виплати 15 млн грн сім’ям військових • Жорстока війна забрала життя ще одного Героя з Тернопільщини • Міський голова Бережан: «Однозначної відповіді щодо концертів під час війни немає» • Тернополянин Олег Когут взяв учать у зборі арбітрів Прем’єр-ліги • У боях на Сумщині загинув воїн із Тернополя • Вважався зниклим безвісти: підтвердилася загибель 30-річного воїна із Зборівщини • Трагедія на Збаражчині: внаслідок пожежі загинула жінка • Історична святиня потребує порятунку: буревій серйозно пошкодив храм на Шумщині • Зборівська громада знайшла можливість допомогти родині, чий будинок згорів від удару блискавки • Після резонансного відео: у Бережанах знайшли водія, який пошкодив футбольне поле • У Погоні попрощалися з ієромонахом з Тернопільщини
rss

Помер від інфаркту: перестало битися серце ветерана війни з Гусятинщини


Опубліковано: 26 Липня 2026р. о 16:21

Відійшов у вічність ветеран російсько-української війни, Захисник України, житель міста Копичинці Карпо Борис Володимирович (13.01.1965 року народження).

Про сумну повідомила Копичинецька міська рада.

Борис Володимирович став на захист України у перші дні повномасштабного вторгнення. Проходив військову службу у 45-й окремій артилерійській бригаді імені генерала Мирона Тарнавського.

Він мужньо та гідно виконував свій військовий обов’язок, захищаючи Україну у надзвичайно важкий для держави час, з військової служби Борис Володимирович був звільнений за віком на початку 2025 року.

Сьогодні наша громада отримала скорботну звістку – 25 липня 2026 року земне життя Захисника обірвалося. Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким і друзям Бориса Володимировича. Розділяємо ваш біль та схиляємо голови у скорботі і вдячності, – йдеться в повідомленні міської ради.

Як вдалося дізнатися “Першому Онлайн”, чоловік працював у транспортній фірмі, а помер у Києві від інфаркту. 

Про дату прибуття кортежу з тілом Захисника та похорон буде повідомлено згодом.

Царство Небесне Захиснику України.

Вічна шана за службу та захист Батьківщини.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,





Новини
26 Липня
25 Липня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше