Найсвіжіше:
• На війні загинув 48-річний митець з Тернополя • П’яний мешканець Монастирищини до смерті забив пенсіонера • Важка хвороба забрала життя відомого випускника тернопільського університету • У Тернополі оприлюднили лауреатів Всеукраїнської премії Братів Лепких • На Дніпропетровщині загинув військовий з Тернополя • У жителя Вишнівецької громади вилучили наркотичну речовину • На Теребовлянщині водій Volkswagen травмував поліцейського • Водій Infiniti на смерть збив пішохода у Кременці • У лікарнях Тернополя досі перебувають шестеро дорослих і одна дитина внаслідок ракетного удару по місту • На Харківщині загинув оператор БпЛА з Тернопільщини • На Шумщині разом із партнерами планують реконструювати старий польський цвинтар • Скандал навколо спадку Івана Марчука набуває обертів • У Тернополі встановили новорічну інсталяцію з цифрами «2026» • Головний тренер “Зелених левів” Іван Лукащук: «У деяких матчах мала місце самовпевненість і недооцінка суперника» • Марічка Палагнюк була не лише чудовим фахівцем: трагічно загинула внаслідок російського удару по Тернополю • Поїзд до Львова зупинятиметься на ще одній станції в Тернопільській області • Перша Тернопільська футзальна ліга: команда зі Збаражчини має 100% перемог • Незважаючи на проблеми зі здоров’ям, пішов боронити Україну: на Дніпропетровщині зупинилось серце Героя з Тернопільщини • Друга Тернопільська футзальна ліга: команда зі Зборівщини виходить у лідери • Аварія у Бережанах: слизьку дорогу не поділили дві іномарки • Третя Тернопільська футзальна ліга: «Максбуд» та«Тернопіль Юнайтед» йдуть без поразок • 16 грудня п’ять тернопільських вулиць залишаться без води • Теребовлянщина в скорботі: на Харківщині загинув уродженець Мшанця • Випускник Бережанського ліцею нагороджений “Золотим хрестом” • Вихованець тернопільського футболу – у збірній туру Прем’єр-ліги
rss

Підвищення тарифу на воду у Тернополі відміняється: поки що


Опубліковано: 30 Грудня 2022р. о 21:41

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), скасувала раніше ухвалену постанову про підвищення тарифів на водопостачання.

Таке рішення було ухвалене під час засідання комісії сьогодні, 30 грудня. Зокрема, голова НКРЕКП Костянтин Ущаповський заявив, що попереднє рішення про підвищення тарифів було ухвалене через різне розуміння його змісту членами комісії.

– Під час оформлення рішення щодо вказаного питання з’ясувалось, що у зв’язку з великою кількістю зауважень та пропозицій до проєкту рішень, тривалого їх обговорення, початку повітряної тривоги, рішення, які було запропоновано для голосування, члени комісії зрозуміли по-різному та, відповідно, голосували за різні проєкти, — пояснив посадовець.

Ущаповський також додав, що запропоноване рішення суттєво відрізняється від проєкту, який був оприлюднений на сайті НКРЕКП.

Відтак НКРЕКП відправила на доопрацювання проєкти рішень щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення.

Нагадаємо, що тариф на воду і водовідведення у Тернополі мали б зрости для споживачів на 20 відсотків уже з 1 січня і становили б 44,46 гривень за куб води та стоків. Актуальні нині тарифи на воду для населення у Тернополі становить: 17,58 грн за кубометр води та 19,11 грн за кубометрів стоків, тобто разом тариф складає 36,69 гривень.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки:




Новини
15 Грудня
14 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше