Найсвіжіше:
• На Тернопільщині 7 грудня 16-17 годин не буде світла • Вихованець тернопільського футболу подолав планку в 100 матчів у Прем’єр-лізі • Діодний лазер: яке обладнання потрібне косметологу • Без батька залишилися син і донька: на Покровському напрямку загинув воїн з Тернопільщини • На Бережанщині придорожне дерево зруйнувало святиню • 20 місяців вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув старший солдат з Тернопільщини • Чому всесвітньовідомий художник з Тернопільщини в свої 90 пішов до суду: дві версії подій • Два з половиною років очікувань: біля Бахмута загинув снайпер з Тернопільщини • Священник з Бережан нагороджений державною відзнакою • Священнику з Тернопільщини вручили повістку • У Тернополі чоловік вчинив стрілянину на вулиці Сахарова • Стало відомо ім’я нового ректора Тернопільського медуніверситету • Понад рік вважався зниклим безвісти: на Херсонщині загинув воїн з Тернополя • На Тернопільщині оприлюднили графік вимкнення світла на 6 грудня • Надійні платформи з оглядами: від казино до техніки та подорожей • На Сумщині загинув воїн з Тернополя • На Дніпропетровщині помер 50-річний воїн з Тернопільщини • Пенсіонер зі Львова позичив власне авто незнайомцю, та повертати власність довелося гусятинським поліцейським • Від Лановецької міськради вимагають відшкодувати 1,8 млн грн • На Бережанщині пішохід потрапив під колеса Audi A6 • Останній бій прийняв на Донеччині: підтверджено загибель воїна з Гусятинщини • На Теребовлянщині під колесами авто загинув 65-річний чоловік • У центрі Тернополя сталася масова бійка молодиків (відео) • У Тернополі син до смерті забив рідну матір • Співак з Тернопільщини відреагував на заміжжя ексдружини, з якою він прожив у шлюбі понад 20 років
rss

Під час штурмових дій на Донеччині загинув вояк з Тернопільщини


Опубліковано: 26 Червня 2023р. о 8:55

Сьогодні, 26 червня, в Козові орієнтовно в обідній час місцева влада просить жителів селища прийти, щоб зустріти тіло Героя Богдана Нагребецького. 
Житель села Йосипівка Богдан Григорович Нагребецький (2.05.1991 року народження) загинув  18 червня під час штурмових дій на Донеччині, мужньо обороняючи рідну землю.
– В цю гірку мить щиро поділяємо горе з рідними Героя. Всією громадою схиляємо голови в глибокій скорботі. Вічна пам’ять та вічна слава Воїну України!, – зазначиає Козівська селищна рада.

Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки:




Новини
6 Грудня
5 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше