Найсвіжіше:
• LED стрічки та неон — сучасне освітлення з акцентом на стиль і економію • Як відновити внутрішню гармонію після стресу • На Хмельниччині викрили ділків, що наживались на постачанні хліба до військової частини • Потрапив у реанімацію з травмою голови: на Прикарпатті під час мобілізації побили чоловіка • Через сміття селищна рада на Тернопільщині змушена заплатити величезний штраф  • На Тернопільщині викрили депутата-хабарника (відео) • Не витримало серце: на Харківщині помер воїн з Тернополя • Житель Почаєва продавав боєприпаси   • Борщівські юнаки – переможці Шкільної футбольної ліги Чортківського району • ДНК-тест підтвердив загибель біля Бахмута воїна з Тернопільщини • 29 місяців полону: з російської неволі повернувся воїн з Тернопільщини • У Тернополі чоловік помер від алкогольного отруєння • Юнаки з Козлова – переможці Шкільної футбольної ліги Тернопільського району • В магазинах Тернопільщини виявили фальшиве масло • Прокат авто в Ужгороді для подорожі, весілля чи відрядження • Футбольна Тернопільщина: ФК «Теребовля» вперше забиває, однак програє команді з Почаєва • У Тернополі зупинили водія з ознаками сп’яніння, який уже позбавлений права керування • Жителю Бучача за вчинення крадіжки загрожує до 8 років тюрми • Скандал у Чорткові: жоден автобус приватного перевізника не виїхав на маршрут • Тернопільська митниця викрила махінацій на 20 мільйонів гривень • На Козівщині неповнолітній мотоцикліст потрапив до лікарні • ДНК-тест підтвердив загибель на Харківщині воїна з Тернопільщини • Гусятинські депутати вирішити добудувати реабілітаційний центр «Жива вода» • Предстоятель ПЦУ візьме участь у вшануванні Тернопільської чудотворної ікони Божої Матері • 5 поширених міфів про кредит онлайн
rss

Під Бахмутом обірвалося життя Героя з Тернопільщини


Опубліковано: 14 Серпня 2023р. о 18:00

Життя мужнього воїна обірвалося час виконання бойових завдань в районі населеного пункту Кліщіївка, Бахмутського району, Донецької області. Про це повідомляє повідомив голова Зборівської ТГ Руслан Максимів.

09 серпня 2023 року внаслідок артилерійського обстрілу противником, гідно виконуючи свій обов’язок, під час безпосередньої участі в заходах необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення, інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерацї проти України під час виконання бойових завдань в районі населеного пункту Кліщіївка, Бахмутського району, Донецької області загинув старший солдат АФАНАСЬЄВ Олександр Сергійович, 23.09.1987 р.н., житель села Івачів Зборівської ТГ.

Усією громадою висловлюємо глибокі співчуття рідним та близьким Захисника, який поклав своє життя, оберігаючи нашу Вітчизну.

Вічна пам’ять, вдячність і слава загиблому Герою України!

Про зустріч тіла загиблого Героя та церемонію прощання повідомимо додатково.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки:




Новини
13 Червня
12 Червня
За кого ви проголосуєте, якщо вибори президента відбудуться у 2025 році?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше