Найсвіжіше:
• 2,5 роки надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Чоловік, який застрелився у туалеті тернопільського ТЦК, виявився уродженцем Луганщини • У Кременці трапилася смертельна аварія • У Бережанах засудили двірника комунального підприємства через бійку • На Зборівщині втопився рибалка з Тернополя • На Запоріжжі загинув молодий воїн з Тернопільщини • Де зупинитися в Солом’янському районі Києва? • Пішов із життя талановитий учитель та мудрий керівник з Гусятинщини • На Бережанщині зіткнулися два мотоцикли: за кермом були 15-річні хлопці • На Зборівщині у ДТП загинув п’ятикласник із Тернополя • У лікарні померла жителька Бучача, яку збив поїзд • У січні пішов служити, а вже в травні загинув 56-річний воїн з Гусятинщини • Реєстратор Монастириської міськради допомагав оформлювати оборонні землі на приватні фірми • На Донеччині загинув воїн із Тернополя: офіційне підтвердження отримали через рік • Аналіз ДНК підтвердив загибель на Донеччині воїна з Тернопільщини • Підтверджено загибель на Донеччині сапера з Тернопільщини • Військовий з Гусятинщини Василь Кондрат нагороджений відзнакою Президента України • На Донеччині внаслідок удару БпЛА загинув воїн з Тернопільщини • Головний поліцейський Тернопільщини оприлюднив відео з ТЦК, у туалеті якого застрелився чоловік • У Тернополі сталася ДТП за участю швидкої (фото) • В громаді на Борщівщині виявили чимало порушень природоохоронного законодавства • Стали відомі результати матчів ігрового дня чемпіонату Тернопільщини з футболу • На Бучаччині чоловіка засудили за жорстоке знівечення обличчя односельця • Спочила у Бозі вчителька з фізика та математики з Гусятинщини • Головний поліцейський Тернопільщини взяв під особистий контроль загибель тернополянина у ТЦК
rss

Пекучий біль втрати: на “щиті” повертається загиблий Герой з Гусятинщини


Опубліковано: 15 Січня 2025р. о 12:48

Сьогодні, 15 січня, востаннє до рідного дому на “щиті» повертається загиблий Герой Михайло Коваль, який з честю, до останнього подиху звільняв українську землю від російських загарбників.
Життя воїна обірвалось 12 січня 2025 року під час виконання бойового завдання на Донеччині.
Схиляємо голови у скорботі та молитві за душу Героя. 


– Згадуємо про нього як про гідну людину, лідера, депутата, президента ФК «Поділля», відомого аграрія і патріота, який працював на благо України й віддав найдорожче у боротьбі за її волю та незалежність. Щирі співчуття батькам, дружині, донечці, всім рідним і близьким. Розділяємо ваш біль і глибоке горе… Нехай добрий спомин про сміливого захисника, справжнього сина рідної землі, залишиться в пам’яті й серцях кожного, хто його знав, любив і шанував, – йдеться в повідомленні заступника голови Тернопільської обласної ради Ігоря Сопеля
Зустрічатимуть кортеж з тілом полеглого Михайла Коваля сьогодні, близько 15:00-15:30, в селі Васильківці. Прошу мешканців вийти та гідно вшанувати воїна.
Велика шана і низький уклін. Вічна Пам’ять і Слава Герою!


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,





Новини
25 Травня
24 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше