Найсвіжіше:
• На Тернопільщині судитимуть учасника злочинного угрупування за перешкоджання діяльності ЗСУ • Group DF заявляє, що держава незаконно позбавила найбагатшого уродженця Тернопільщини низки ліцензій • Перша Тернопільська футзальна ліга: неймовірна інтрига в боротьбі за чемпіонство • Спочив у Бозі посадовець з Тернопільщини • На Донеччині загинув 45-річний воїн з Тернопільщини • Друга Тернопільська футзальна ліга: збірна учасників бойових дій впевнено лідирує • Третя Тернопільська футзальна ліга: трійка лідерів синхронно перемагають • На війні загинув молодший сержант з Тернопільщини • Війна забрала життя 31-річного головного сержанта з Кременеччини • Голова громади на Тернопільщині розповів про забезпечення мешканців світлом, водою та зв’язком (відео) • Уродженця Тернопільщини підозрюють у вбивстві російського генерала • На Тернопільщині 8 лютого діятимуть одразу три види вимкнення світла • У Підгайцях рятуватимуть легендарний костел Святої Трійці: на роботи виділили 375 тисяч злотих • Сутичка біля ресторану: у Тернополі засудили чоловіка за побої у центрі міста • Олімпійська чемпіонка з Тернополя оголосила про завершення кар’єри • На Тернопільщині буде сніг, ожеледиця та морози • Пів року вважався зниклим безвісти: війна забрала життя снайпера з Тернопільщини • 47-річний військовий з Тернопільщини помер у лікарні • На Тернопільщині народився хлопчик-богатир • На Тернопільщині розгорнули 114 пунктів незламності • На Тернопільщині відключають навіть критичну інфраструктуру • Чому відновлення зовнішнього вигляду авто — це не лише про естетику • У трьох селах біля Тернополя відбудеться відстріл хижих тварин • До рідного дому «на щиті» повертається захисник з Тернопільщини • На Гусятинщині стався вибух газу: важкі опіки в літньої жінки
rss

Патрульні Тернополя розшукують двох водіїв, які скоїли ДТП (+фото)


Опубліковано: 18 Серпня 2023р. о 10:00

Відділом розшуку та опрацювання матеріалів ДТП управління патрульної поліції в Тернопільській області розшукується водій автомобіля OPEL COMBO державний номерний знак ВО 2788 АЕ, який 02.08.2023 року, в місті Тернополі, на вулиці Володимира Великого, біля будинку № 7 здійснив наїзд на припаркований автомобіль DACIA LOGAN, після чого поїхав з місця події у невідомому напрямку.
Також, інспектори розшукують водія автомобіля ЗАЗ 110307 державний номерний знак ВО 3554 АВ, який 09.08.2023 року, в місті Тернополі, на вулиці Бродівська, біля будинку № 5 здійснив наїзд на припаркований автомобіль HYUNDAI, після чого також поїхав з місця події.
У зв’язку з цим, відділ розшуку та опрацювання матеріалів ДТП звертається з проханням до громадян, які мають будь-які відомості про вищевказані дорожньо-транспортні пригоди або місцезнаходження розшукуваних транспортних засобів, повідомити інформацію на спецлінію 102 чи за номером телефону (067) 62 04 386.

Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:
Мітки: ,




Новини
8 Лютого
7 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше