Найсвіжіше:
• На Харківщині загинув сержант з Борщівщини • Суд відпустив на волю підозрюваного у трьох спробах зґвалтування мешканця Тернопільщини • Як вибрати оптимальний дуйчик для дому чи офісу • Розклад святкових богослужінь у церквах Тернополя на Вербну неділю • У Тернополі проведуть майстер-клас з розпису писанок • Дівчина з Кременеччини отримала грант по пошиття церковного одягу • У Кременецьких горах закликають берегти чистоту заповідних вершин • У центрі Тернополя сталася стрілянина • Спочив у Бозі досвідчений лікар з Бережанщини • Зміни в мобілізації та СЗЧ, терміни служби, виплати – Міноборони готує низку рішень для війська • Очільник Тернопільщини ніколи не пропонував знизити мобілізаційний вік до 18 років • На Запоріжжі загинув офіцер з Борщівщини • Тернопільська мерія заявила, що львівські власники ФК “Нива” використовують стадіон для власного збагачення • На Донеччині загинув командир екіпажу БпЛА з Тернопільщини • “Ниві” не дозволили проводити матч на стадіоні в Тернополі • На Запоріжжі загинув ще один Герой з Тернополя • На Гусятинщині невідомі викрали дерева із Алеї Героїв • На Тернопільщині викрито директора лікарні на незаконних схемах • Коропецька селищна рада незаконно привласнила 17,76 га землі  • Заліщицький «Дністер» дозаявив двох нових футболістів • Автомобілі Zeekr: коли технології та комфорт зустрічаються на дорозі • Як вібратор для пар допомагає урізноманітнити близькість • Сів за кермо без документів: жителю Зборівщини загрожує до 3 років тюрми • Укрзалізниця запускає онлайн-квитки на приміські поїзди західних областей • Загроза ракетного удару по Тернопільщині, – голова ТОВА
rss

Пам’яті військового з Козівщини Олега Фика: захищав Батьківщину за покликом серця


Опубліковано: 5 Жовтня 2024р. о 14:00

Олег Фик народився 28 вересня 1998 року в смт Козова Тернопільської області. Він на відмінно закінчив навчання у Тернопільському вищому професійному училищі №4. Хлопець швидко знайшов роботу і почав працювати на місцевому цукровому заводі.

Олег любив тварин, і маючи жагу та здібності до навчання, склав іспит у кінологічному центрі, де освоїв спеціальність кінолога.


Наприкінці 2018 року він пішов до армії на строкову службу. Там Олег почав багато читати, хоч у школі й не розділяв таке захоплення, а з часом зміг полюбити історичну літературу, і навіть мріяв зібрати власну бібліотеку.


“В ньому поєднувалась доброта, мудрість, сміливість, чесність. Від нього відчувалася підтримка та захист, він завжди знаходив влучні слова і поради. Це людина – реаліст, людина з сильним характером! Людина з великим добрим серцем, яка ніколи не покине у важку хвилину і завжди допоможе” , – згадує у соціальних мережах подруга Василина Павлюс.


Після армії Олег навчався у Бережанському агротехнічному інституті на кафедрі екології, паралельно працював в автомайстерні. Однак згодом поїхав на заробітки до Польщі, де зміг реалізувати себе за фахом.

Після 24 лютого 2022 року він повернувся до України, а згодом пройшов підготовку у Теребовлі й одразу став в ряди захисників.

“Війна застала Олега в Польщі, він мріяв заробити, побудувати будинок і завести сім’ю. Він без вагань зібрав речі і одразу прибув у військкомат”, – писала тітка загиблого Галина.


Військовий Олег Фик загинув 3 січня 2023 року під час виконання бойового завдання поблизу Красногорівки, що на Донеччині. Захиснику мало б виповнитись 25 років. Поховали бійця 15 січня 2023 року в рідному місті.


У пам’ять про загиблого Козівська громада Тернопільської області відкрила меморіальну дошку на фасаді ліцею, у якому навчався Олег.

“Схилімо голови перед новітньою національною іконою, яка щодня зустрічатиме й проводжатиме поглядом учнів, земляків і нагадуватиме кожному, що наш захисник віддав життя, аби ми жили у мирній квітучій Україні”, – написали на сторінці Козівського ліцею №2.

“Біль і скoрбoтa в серці кoжнoгo, хтo знaв Oлегa! Співчувaємo рідним. Схиляємo гoлoви перед світлoю пaм’яттю прo сміливoгo юнaкa, Вoїнa і Герoя. Зaрaди нaс він віддaв життя у бoю рaзoм із сoтнями укрaїнців. Зaрaди них мaємo жити, щoб Укрaїнa врешті здoбулa перемoгу нaд зaгaрбникoм”, – вислoвили співчуття у Кoзівській селищній рaді.

Честь і вічна памʼять Герою!

Фото з відкритих джерел


Джерело: Укрінформ
Рубрика: ,





Новини
4 Квітня
3 Квітня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше