Найсвіжіше:
• Тернополянам готують нові тарифи: вода – майже по 100 грн • Під час лікування помер воїн з Тернополя • Перестало битися серце відомого лікаря Тернопільщини • Відомий уродженець Тернопільщини пояснив, чому не обере морський круїз для відпочинку • Команда з Тернополя підкорила Шкільну футбольну лігу Тернопільщини • Світ визнав: археологічні пам’ятки Борщівщини під охороною ЮНЕСКО • Чи завжди потрібно видаляти нерв під час лікування каналів зуба? • Понад рік надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Тернопільської області • Жорстока війна забрала життя старшого сержанта з Кременеччини • Президент нагородив художника з Тернопільщини орденом Ярослава Мудрого • У селі на Заліщиччині невідомі викинули старовинні надгробки та хрести за межі цвинтаря • Футбол під сирени: на Тернопільщині не дограли центральний матч туру • Євген Клопотенко покаже кулінарне шоу на «Фест молоко 2026» під Тернополем • 46-річний тернополянин заробив на «торгівлі відстрочками» • ДНК-експертиза підтвердила загибель на Донеччині нацгвардійця з Тернопільщини • Що потрібно для швидкого переходу до нового мобільного оператора • Чому мешканці Львова все частіше переходять на швидкісний домашній інтернет • Біг Дата: що це таке і як вона змінює управління бізнесом • На Бучаччині чоловіка засудили за жорстоке знівечення обличчя односельця • Валютника пограбували просто посеред вулиці у Тернополі • Неймовірний гол вихованця тернопільського футболу подарував клубу Європу • На Борщівщині засудили чоловіка за нічну бійку з військовим-депутатом • Ідеальна конференц зала у Хмельницькому: де шукати • Над Тернопільщиною збили три Шахеди • Фіолетовий щит: у Кременці висадили «кліматичну зброю»
rss

Офіційно підтверджено загибель на Донеччині воїна з Тернопільщини


Опубліковано: 10 Жовтня 2025р. о 20:53

Майже десять місяців Володимир Вікторович Савінков, житель села Нирків Товстенської селищної територіальної громади вважався безвісти зниклим. І ось лише тепер стало офіційно відомого про його загибель у листопаді 2024 року. Про сумну новину повідомила Товстенська селищна ради. 

Cолдат Володимир Вікторович Савінков, механік-водій механізованого відділення механізованого взводу механізованої роти механізованого батальйону військової частини А4447, житель села Нирків, загинув 24 листопада 2024 року під час виконання бойового завдання, пов’язаного із захистом Батьківщини, у районі населеного пункту Курахове Покровського району Донецької області внаслідок штурмових дій противника.

Савінков

Вірний військовій присязі та своєму народові, він до останнього подиху виконував свій обов’язок, проявивши мужність, відданість і справжній героїзм. Висловлюємо щирі співчуття родині, близьким і друзям загиблого воїна. Нехай Господь дарує їм сили пережити цю тяжку втрату, а світла пам’ять про Володимира живе у серцях усіх, хто його знав і шанує. Вічна памʼять і слава нашому Захиснику!, – йдеться в повідомленні селищної ради. 

Про зустріч тіла загиблого та чин поховання у селищній раді обіцяють повідомити додатково.

Нагадаємо, 31 серпня 2023 року, під час виконання бойового завдання неподалік населеного пункту Перший Лиман Купʼянського району Харківської області, отримав поранення несумісне з життям Євгеній Казюк (24.09.1989 року народження), житель с. Нирків.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,





Новини
14 Травня
13 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше