Найсвіжіше:
• У Кременецькому районі водій Hyundai врізався в дерево: чоловіка госпіталізували • Американець об’їздив усю Україну і назвав Тернопіль найкращим містом • Війна безжально обірвала життя 23-річного воїна з Тернопільщини • Еластичний бинт: як вибрати для ноги та коліна + когезивний бинт • На 33-му році раптово помер священник з Тернопільщини • На Тернопільщині зіткнулися ВАЗ і Ford: у ДТП постраждали п’ятеро людей • «Агрон» переграв великоберезовицький «Сокіл» і вийшов до фіналу Кубка Тернопільської області • На Чортківщині двоє чоловіків померли в лікарні після нещасних випадків • У Тернополі затримали нетверезу кермувальницю (відео) • Ветеранський чемпіонат Тернопільщини з футболу: дебютна перемога «Динамо» та звитяги лідерів • Спочив у Бозі відомий у Тернополі лікар • Не дожив до 21-го: на фронті загинув молодий захисник із Тернопільщини • Поліція встановила особу чоловіка, тіло якого знайшли біля АЗС у Тернополі • На Кременеччині хочуть забрати безхазяйну будівлю за 860 тис грн • З квітня вважався безвісти зниклим: офіційно підтверджено загибель воїна з Тернопільщини • У січні мобілізували, у серпні провели в останню путь: на Теребовлянщині попрощалися із військовим • На Кременеччині померла багаторічна вчителька початкових класів • На Гусятинщину передали «Комбатанський хрест» полеглого Героя • На Запоріжжі загинув старший сержант з Тернопільської області • «Нива» проведе домашній матч Кубка України не в Тернополі: де відбудеться гра з «Буковиною» • Як вибрати келихи для дому: прозорі чи кольорові, гладкі чи фактурні • П’яний водій із 3,48 проміле спричинив ДТП на Тернопільщині: згодом з’ясувалася несподівана деталь • Кубок Тернопільської області: стали відомі фіналісти • Опублікували унікальне фото останньої боївки ОУН на Зборівщині • Стали відомі результати матчів ігрового дня чемпіонату Тернопільщини з футболу
rss

Одразу три футболіста «Агрона» у символічній збірні аматорського чемпіонату України


Опубліковано: 4 Січня 2022р. о 11:19

Три футболіста великогаївського «Агрона» потрапили до 33-ох найкращих гравців чемпіонату України серед аматорів за версією інтернет-видання «Sport Arena».

Це – Роман Андрієшин, Тарас Червонецький та Валентин Білик.  

Ось яку характеристику наших гравцям дали столичні журналісти:

Андрієшин Роман (9 матчів)

Сім пропущених м’ячів у лідера західної групи – це, багато в чому, заслуга саме захисту. Відзначаємо найбільш стабільного та постійно зайнятого оборонця Агрону, адже Андрієшин лише раз був замінений наприкінці гри, інші матчі відіграв повністю та взяв участь у всіх іграх чемпіонату.

Червонецький Тарас (8 матчів ‒ 3 голи, 4 асисти)

Абсолютного флангового універсала ставимо в оборону, маючи на увазі, що Червонецький без помітних проблем зіграє і захисника, і півзахисника. Повернення цього гравця з шаленим ударом і вмінням пройти-подати з друголігового Епіцентру серйозно посилило Агрон.

Білик Валентин (4 голи, 1 асист)

Технічний і винахідливий півзахисник урівноважує середню лінію лідера Групи 1 та допомагає краще себе реалізувати стрімким атакувальним гравцям. Білик – це історія про світлу футбольну голову та вміння як пробити, так і тонко підіграти. Може, безперечно, навіть більше, в свої 25 років ще може вчитися та розвиватися.

Нагадаємо, великогаївський «Агрон» після першої частини сезону-2021/22 є лідером групи 1 аматорського чемпіонату України. В наших земляків 22 набраних очки після 9 зіграних матчів. «Агронівці» на чотири бали випереджають одразу три команди: «Юність» (Верхня Білка, Львівська область), «Ураган» (Черніїв, Івано-Франківська область), ОДЕК (Оржів, Рівненська область).


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , , , ,





Новини
11 Серпня
10 Серпня
9 Серпня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше