Найсвіжіше:
• На Донеччині поліг бойовий медик із Кременця • Аварія на Борщівщині – непритомного чоловіка госпіталізували до реанімації • Спочила у Бозі лікар-стоматолог зі Збаражчини • На Дніпропетровщині загинув кунівець з Тернопільщини • У Великій Березовиці стартував новий чемпіонат Тернопільщини з футболу • Типові помилки ФОП 2 групи у веденні діяльності • Курси польської мови онлайн чи офлайн: що обрати для швидкого результату • Запаси на критичному рівні: у Тернополі шукають донорів 1-ї групи крові • Вибухнув газ – жінка постраждала: що сталося в Тернополі • Жах у Тернополі: чоловік вистрілив сусіду в око, а потім – у підлітка • Гроші за «рішення питань»: на Тернопільщині викрили юристку – попереду суд • На Харківщині загинув старший сержант з Кременеччини • Вся країна аплодує: тернополянка тріумфувала на «Дитина року 2026» • Компанія BroBus – сучасний сервіс пасажирських перевезень • Напруга зашкалювала: у Тернополі під час конфлікту дістали пістолет • У Тернополі стартував сезон фонтанів • У Тернополі відбувся суд щодо авторських прав художника Івана Марчука • На Дніпропетровщині зупинилося серце вогнеметника з Тернопільщини • Під час дронового обстрілу Тернополя врятували батька з сином • Стали відомі результати матчів ігрового дня чемпіонату Тернопільщини з футболу • На Борщівщині засудили чоловіка за нічну бійку з військовим-депутатом • У Тернополі занепокоїлися через вибухівку біля «МакДональдзу» • Скандальні заяви священника-блогера з Тернопільщини про сексшопи викликали дискусію • Прогресуюча хвороба забрала життя Героя з Тернопільщини • Кримінальний авторитет та його спільник постануть перед судом у Тернополі за «схеми» з ТЦК
rss

Новий варіант штаму “Дельти” вже в Україні. Данілов назвав міста


Опубліковано: 26 Жовтня 2021р. о 8:13

Новий варіант “Дельти” вже знаходиться на території України. Наші вчені завершили дослідження мутації коронавірусу, який вперше виявили в Британії.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву секретаря Ради національної безпеки і оборони (РНБО) Олексія Даниліва в ефірі передачі “Свобода слова на ICTV”.

“У п’ятницю наші науковці закінчили дослідження. Ми маємо підтвердження, що мутація “Дельти”, яка почалася в Британії, вже є на території нашої країни”, – повідомив Данілов.

Він зазначив, що Україна заходить у пік захворюваності, найближчі два тижні “будуть складними”.

“Я можу назвати міста: це Львів, Тернопіль, наша Західна Україна. Щобільше, він залазить (новий штам – ред.) до Києва”, – заявив Данілов.


Джерело: РБК-УКРАЇНА
Автор: Рубрика: ,
Мітки: , , ,





Новини
4 Травня
3 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше