Найсвіжіше:
• На Донеччині внаслідок удару БпЛА загинув воїн з Тернопільщини • Головний поліцейський Тернопільщини оприлюднив відео з ТЦК, у туалеті якого застрелився чоловік • У Тернополі сталася ДТП за участю швидкої (фото) • В громаді на Борщівщині виявили чимало порушень природоохоронного законодавства • Стали відомі результати матчів ігрового дня чемпіонату Тернопільщини з футболу • На Бучаччині чоловіка засудили за жорстоке знівечення обличчя односельця • Спочила у Бозі вчителька з фізика та математики з Гусятинщини • Головний поліцейський Тернопільщини взяв під особистий контроль загибель тернополянина у ТЦК • У ТЦК підтвердили загибель у їхньому приміщенні тернополянина • У Тернополі на території ТЦК помер 46-річний тернополянин • У начальника Тернопільської ОВА Тараса Пастуха буде ще один заступник • У Тернополі оприлюднили дати останніх дзвоників та літніх канікул у школах • Компанія з Тернополя потрапила до ТОП-10 виробників молочної продукції • У Києві кількість постраждалих через російську атаку зросла до 34, серед них – двоє дітей • На Тернопільщині помер колишній депутат райради • Плотича очолила ветеранський чемпіонат Тернопільщини з футболу • Помер військовий зі Зборівщини, якого сьогодні нагородили медаллю «За службу Україні» • 46-річний тернополянин заробив на «торгівлі відстрочками» • В Україні оголосили новий тариф на газ з 1 червня: скільки тепер платитимуть побутові споживачі? • Суд на Бережанщині призначив військовому 10 діб арешту • Як кинути курити і не зірватися: ситуативний гайд та поради експертів • Пережив російський полон і повернувся додому: історія сержанта з Тернопільщини • «Вони повертають світло під звуки вибухів»: як команда Андрія Стасевського працює під обстрілами у Запорізькій області • На Запоріжжі загинув оператор БпЛА з Тернопільщини • Новий Центр обслуговування клієнтів АТ «Тернопільобленерго» відкрили у Чорткові
rss

Небесне воїнство поповнив військовослужбовець з Тернопільщини: загинув на Донеччині


Опубліковано: 21 Вересня 2024р. о 7:30

Трагічна звістка з фронту знову прийшла у Великобірківську громаду… 18.09.2024 року під час виконання бойового завдання по виявленню та знищенню сил противника в районі населеного пункту Іванівське, Бахмутського району, Донецької області, загинув житель села Малий Ходачків Роман Сергійович Гармаш (18.03.1983 року народження), солдат військової частини А4010. Про сумну новину повідомляє Великобірківська громада.

Селищний голова та весь колектив Великобірківської селищної ради приносить співчуття родині загиблого. Світла і Вічна пам‘ять Герою.
Інформацію щодо зустрічі тіла та поховання загиблого у селищній раді обіцяють повідомити згодом.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,





Новини
25 Травня
24 Травня
23 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше