Найсвіжіше:
• На Запоріжжі останній бій прийняв воїн з Тернопільщини • На Запоріжжі загинув молодший сержант з Бережанщини • На Тернопільщині жінка спалила живцем коханку чоловіка • Масштабна пожежа на Гусятинщині: важкі опіки отримав чоловік • Біля Зборова хочуть збудувати пам’ятний дім чеським воїнам • Тернопільська молодь провела добу в камерах колишнього слідчого ізолятору КДБ • Как выбрать оборудование для малого производства бетонных изделий • 26-річна мешканка Борщева видурювала гроші у знайомих • На Тернопільщині сесія облради не збиралася 8 місяців! • Районний онколог з Тернопільщини вимагав за довідку $1,5 тис • На Харківщині помер військовий з Тернополя • Спочив у Бозі чиновник Тернопільської мерії • На Дніпропетровщині загинув солдат-навідник з Тернопільщини • У Тернополі на пішохідному переході збили жінку • Два роки у ворожому полоні: воїна з Тернопільщини нагородив Головнокомандувач • На Гусятинщині чоловік намагався «відкупитися» від відповідальності за домашнє насильство • У Бучачі в ДТП травмувалася 11-річна дівчинка • Вища Тернопільська футзальна ліга: інтрига фінальної частини • На Тернопільщині залишилася лише одна велика компанія-землевласниця • Водоканалівці Тернопільщини відновили тепло і воду в десяти багатоповерхівках Києва • На Лановеччині засудили чоловіка через крадіжку горілки • Кормова кукурудза в раціонах великої рогатої худоби • Мобілізація з 1 лютого 2026 року: які зміни будуть у бронюванні та обліку • На Тернопільщині розпочинають будівництво Всеукраїнського меморіалу памʼяті загиблих героїв • Гардеробна в спальні: плюси, мінуси та практичні рішення
rss

Небесне військо поповнилося ангелом-захисником з Тернопільщини


Опубліковано: 7 Листопада 2025р. о 7:30

6 листопада жителі Борщівської громади зустріли навколішки зі спільною молитвою, квітами, прапорами тіло полеглого захисника-Героя, жителя села Окопи Мельнице-Подільської громади Петра Костишина, воїна який цінною власного життя боронив наші життя.

Висловлюємо щирі співчуття близьким та рідним Небесного воїна Петра. Нехай душа покійного знайде спокій та мир в Царстві Божому… Вічна слава та шана Герою!, – йдеться в повідомленні Борщівської міської ради. 

Нагадаємо, під час мінометного обстрілу противником в районі н.п. Торецьк Донецької області 10 вересня 2024 року, загинув старший солдат Петро Гнатович Костишин (1967 року народження), житель с. Окопи Мельнице-Подільської громади, що на Борщівщині, який до тепер вважався зниклим безвісти.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Рубрика: ,




Новини
3 Лютого
2 Лютого
1 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше