Найсвіжіше:
• У Кременці горіла багатоповерхівка: троє людей шпиталізовані • Воїн з Борщева з позивним “Сокіл” загинув унаслідок важкого поранення, яке отримав, допомагаючи побратимам на полі бою • 16 лютого у Тернополі визначать кращу ветеранську футзальну команду області • У Тернополі ортопед-травматолог зі США оперує поранених військових • Пішов до лав небесних воїнів: 15 лютого тернополяни прощатимуться із загиблим Героєм • У Курській області загинув військовий з Тернопільщини • Військовозобовʼязаним українцям віддадуть закордонні паспорти • Смертність на Буковині майже вдвічі перевищує народжуваність • На Харківщині помер розвідник-прикордонник з Тернопільщини • Знущання з диких кабанів на Тернопільщині: обвинувачені уникнули ув’язнення через угоду зі слідством • У Тернополі знайшли тіло жінки з ознаками насильницької смерті • На Луганщині загинув 28-річний військовий з Тернопільщини • Небесне військо поповнив ще один Герой з Тернополя: свій останній бій воїн прийняв на Харківщині • Тернопільщина 15 лютого зустрічатиме загиблого офіцера • Житель Тернопільщини отримав умовний термін за адміністрування Viber-спільноти про ТЦК • Як вибрати фарбу для бетонної поверхні • На Теребовлянщині п’яний водій не впорався з керуванням і заїхав у дерево  • Тернопільський арбітр успішно пройшов навчально-тренувальний збір у Києві • Суд відправив за ґрати водія з Кременецького району, який тверезим не сідав за кермо • На Шумщині вихід на лід дитини ледь не призвів до фатальних наслідків • У Кременці на пішохідному переході авто збило дівчинку (+фото) • Двоє 24-річних тернополян організували незаконну схему виїзду військовозобов’язаних за кордон • Шахраї видурили у тернополянина понад 1,2 мільйона гривень • На Кременеччині вночі двома безпілотниками шукали зниклого хлопчика • Світлий хлопчик, який жив, вдихав кожну мить життя на повні груди: трагічно загинув Дем’янчик з Тернопільщини
rss

На ЖКГ – 35%, а на обороноздатність – 2,51%: аналіз бюджету тернопільської громади на 2025 рік


Опубліковано: 16 Січня 2025р. о 9:45

Керівник об’єднання депутатів «Сили людей» у Тернопільській міській раді Ігор Турський прокоментував оглядово-аналітичну статтю у газеті “20 хвилин” Яни Полухіної про бюджет Тернополя на 2025 рік з позицією депутатів «Сили людей».
– Депутати від партії «Сила Людей» з часу повномасштабного вторгнення не підтримують голосування за пропонований щороку міським головою проєкт бюджету. Головна причина наступна: ми вважаємо, що в час великої війни бюджет міста має повністю бути спрямований на допомогу Збройним силам України, за винятком окремих критичних видатків на соціальне забезпечення, освіту й найважливішу інфраструктуру, – зазначає Ігор Турський.

У нас, на жаль, зауважує Ігор Володимирович, щороку десятки й сотні мільйонів витрачаються на речі, фінансування яких мало б бути відкладене до Перемоги, на різні не нагальні ремонти, утримання, м’яко кажучи, не оптимізованих штатів міської влади.
– Публічно й гостро ми не критикуємо міську владу загалом і прийняті бюджети, зокрема через наше тверде переконання, що публічна критика зараз грає на руку ворогу. Пересічні громадяни, і депутати від різних партій мають бути єдиним кулаком. А тернополяни, гадаємо, самі бачать і відчувають, як витрачаються гроші громади у час реального ризику втратити країну, – підсумовує Ігор Турський.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,





Новини
15 Лютого
14 Лютого
Який рівень інфляції ви очікуєте у 2025 році?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше