Найсвіжіше:
• За вплив на посадовців ТЦК судитимуть тернополянина: отримав 4000 доларів хабаря • На Гусятинщині у пожежі загинула пенсіонерка • У Тернополі не розминулися бус та легкове авто • Вчителя з Борщівщини засудили за інформування про рух ТЦК у Viber • У домі загиблого на війні Героя з Кременця сталася пожежа (відео+фото) • У Тернополі презентували останню наукову працю Ірини Фаріон • Мер Бережан про мобільного оператора: видно проблема не в грошах, а в тому, що хтось ОМС за лохів тримає • На Запоріжжі загинув досвідчений воїн з Тернопільщини • Мешканець Збаражчини уник покарання за зберігання 5 тис. файлів з дитячим порно • Козівщина попрощалася з військовослужбовцем Петром Душею • Перестало битися серце 55-річного військовослужбовця з Козівщини • На Житомирщині загинув військовий з Тернопільщини • На Донеччині помер офіцер з Тернопільщини • 2,5 роки вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Перша аматорська команда Тернопільщини провела спаринг у 2026 році • Двоє неповнолітніх побили пасажира і водія у тернопільській маршрутці • Спочив у Бозі засновник та багаторічний директор мистецької школи з Борщівщини • Мешканець Великобірківської громади обікрав два водомати в Тернополі • На Тернопільщині фура втратила стійкість і ледь не перевернулася (фото) • Відбулося жеребкування ветеранського чемпіонату Тернопільщини з футзалу 45+ • У тренерський штаб тернопільської «Ниви» ввійшов відомий спеціаліст • У центрі одного з найбільших міст Тернопільщини очікується зміна дорожнього руху • У Тернополі три доби розшукують собаку з мотузкою на шиї • У лікарні після важкого поранення помер військовий з Козівщини • Дитячі лабіринти для торгових центрів від ТМ Kidigo
rss

На третьому році війни на Тернопільщині три школи так і не мають укриття


Опубліковано: 30 Серпня 2024р. о 7:30

У Тернопільській області 99% шкіл мають укриття – вони відсутні у трьох навчальних закладах. Про це повідомляє у Тернопільська ОВА.

– Начальник Тернопільської обласної військової адміністрації В’ячеслав Негода провів нараду щодо початку нового навчального року. Під час зустрічі керівниця департаменту освіти і науки ОВА Ольга Хома зазначила, що на сьогодні 99% шкіл краю мають укриття. Лише у трьох закладах вони відсутні, – йдеться у повідомленні.

Тому дистанційна форма навчання буде у двох закладах Микулинецької територіальної громади, зокрема у Ладичинській та Різдвянській гімназіях. У першому закладі роботи із будівництва укриття планують завершити до 1 жовтня коштом місцевого бюджету. А у Різдвянській гімназії буде реалізовуватися експериментальний проєкт щодо створення захищеного простору в будівлі закладу освіти та встановлено габіони.

Також укриття відсутнє у Раштівецькій гімназії Гримайлівської територіальної громади, яку згідно з рішенням селищної ради реорганізовано у початкову школу. У закладі вже завершуються роботи з облаштування укриття в іншого суб’єкта господарювання, поблизу школи.

Крім того, під час зустрічі обговорили впровадження нового навчального предмета «Захист України», який має на меті формування національної та громадянської ідентичності. Оновлений предмет викладатимуть в осередках, яких в області налічується 38. В кожному з них зможуть навчатися від 80 учнів старших класів.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:




Новини
13 Лютого
12 Лютого
11 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше