Найсвіжіше:
• На Зборівщині у ДТП загинув п’ятикласник із Тернополя • У лікарні померла жителька Бучача, яку збив поїзд • У січні пішов служити, а вже в травні загинув 56-річний воїн з Гусятинщини • Реєстратор Монастириської міськради допомагав оформлювати оборонні землі на приватні фірми • На Донеччині загинув воїн із Тернополя: офіційне підтвердження отримали через рік • Аналіз ДНК підтвердив загибель на Донеччині воїна з Тернопільщини • Підтверджено загибель на Донеччині сапера з Тернопільщини • Військовий з Гусятинщини Василь Кондрат нагороджений відзнакою Президента України • На Донеччині внаслідок удару БпЛА загинув воїн з Тернопільщини • Головний поліцейський Тернопільщини оприлюднив відео з ТЦК, у туалеті якого застрелився чоловік • У Тернополі сталася ДТП за участю швидкої (фото) • В громаді на Борщівщині виявили чимало порушень природоохоронного законодавства • Стали відомі результати матчів ігрового дня чемпіонату Тернопільщини з футболу • На Бучаччині чоловіка засудили за жорстоке знівечення обличчя односельця • Спочила у Бозі вчителька з фізика та математики з Гусятинщини • Головний поліцейський Тернопільщини взяв під особистий контроль загибель тернополянина у ТЦК • У ТЦК підтвердили загибель у їхньому приміщенні тернополянина • У Тернополі на території ТЦК помер 46-річний тернополянин • У начальника Тернопільської ОВА Тараса Пастуха буде ще один заступник • У Тернополі оприлюднили дати останніх дзвоників та літніх канікул у школах • Компанія з Тернополя потрапила до ТОП-10 виробників молочної продукції • У Києві кількість постраждалих через російську атаку зросла до 34, серед них – двоє дітей • На Тернопільщині помер колишній депутат райради • Плотича очолила ветеранський чемпіонат Тернопільщини з футболу • Помер військовий зі Зборівщини, якого сьогодні нагородили медаллю «За службу Україні»
rss

На Тернопільщині знешкодили злочинну групу наркоторговців та вилучили психотропів на майже 10 млн грн


Опубліковано: 10 Червня 2024р. о 16:23

Незаконний бізнес організував 20-річний уродженець Луганської області. Він закуповував психотропні речовини гуртовими партіями та за допомого спільників реалізовував їх через свої онлайн – магазини, створені в соціальній мережі. За скоєне фігурантам загрожує до десяти років з конфіскацією майна.

Правоохоронці спільно зі співробітниками СБУ в Тернопільської області викрили злочинне угруповання, учасники якого продавали різноманітні психотропи та канабіс. На незаконному бізнесі зловмисники заробляли по кілька тисяч доларів на місяць, збуваючи близько 3,5 кг заборонених речовин.

Як розповів начальник УБН в Тернопільській області Михайло Димида, оперативники спільно з фахівцями кримінального аналізу з’ясували, злочинну діяльність організував 20-річний уродженець Луганської області. Він закуповував психотропні речовини великими партіями за гуртовими цінами й реалізовував їх через свої магазини, створені в телеграмі. Аби не потрапити в поле зору поліцейських, організатор щотижня змінював місце проживання. «Допомагали» йому п’ятеро спільників, які відповідали за отримання товару, його фасування, пошук покупців, а також за реалізацію.

«Бізнесмени» відправляли товар через поштові сервіси в різі куточки України. Розрахунок зловмисники отримували в криптовалюті.

Працівники управління боротьби з наркозлочинністю спільно зі співробітниками СБУ та за силової підтримки спецпризначенців провели одночасно 10 обшуків у помешканнях фігурантів. Серед вилученого – майже 10 кілограмів психотропних речовин «Альфа-PVР» та амфетаміну, а також наркотичний засіб «канабіс». Також вилучили 100 тисяч гривень готівки, мобільні телефони, «чорнові» записи й інші речові докази злочинної діяльності. Орієнтовна вартість вилучених заборонених речовин та засобів за цінами «чорного ринку» становить близько 10 мільйонів гривень.

«Ми затримали організатора та двох його спільників відповідно до статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Слідчі, під процесуальним керівництвом Тернопільської обласної прокуратури, повідомили їм про підозру за частиною 2 та 3 статті 307 Кримінального кодексу України – незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів. Суд обрав фігурантам запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою. Санкція статті передбачає до десяти років в’язниці з конфіскацією майна», – зазначив Михайло Димида.

Наразі вирішується питання щодо притягнення до кримінальної відповідальності інших учасників злочинного угруповання. Триває досудове розслідування.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,
Мітки:





Новини
25 Травня
24 Травня
23 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше