Найсвіжіше:
• У тренерський штаб тернопільської «Ниви» ввійшов відомий спеціаліст • У центрі одного з найбільших міст Тернопільщини очікується зміна дорожнього руху • У Тернополі три доби розшукують собаку з мотузкою на шиї • У лікарні після важкого поранення помер військовий з Козівщини • Дитячі лабіринти для торгових центрів від ТМ Kidigo • Міський голова Чорткова задекларував майже мільйон доходу і багато готівки • У ЦВК прокоментували чутки про президентські вибори і референдум після 24 лютого • Смертельна аварія на Козівщині: 6 років тюрми за смерть неповнолітньої • Мешканка Кременеччини виманювала кошти за працевлаштування за кордоном • Чорні та криваві руки окупантів обірвали життя молодому воїну з Тернопільщини • У Теребовлянській прокуратурі – новий керівник • Від 12 лютого у Тернополі призупиняють роботу пункти обігріву «Тепле місто» • У Бережанській прокуратурі – новий керівник • Росія вдарила Кинджалом по Львову: що відомо • 13,5 тис євро за переправлення через кордон – підозрюють жителя Бережанщини • Зупинилися серце військового з Тернопільщини: пройшов пекло війни • Викладач тернопільського університету за хабар допоміг знайомому працевлаштуватися у богословську академію • Смертельна аварія на Бережанщині: медики 12 днів боролися за життя потерпілого • «Для нас немає дня чи ночі, ми реагуємо на потребу людей у будь-яку годину доби», – власник закладів «Гріє» та «Speakeasy» Юрій Фролов • Оренда VPS-сервера: окрема система для гнучкого керування ресурсами • На Кременеччині горів житловий будинок • Тернополяни встановили історичний рекорд у Дубаї • Перестало битися серце 55-річного офіцера з Тернопільщини • 21 місяць надій та сподівань: біля Бахмута загинув молодий воїн з Тернопільщини • Відійшов у вічність 55-річний захисник України з Тернопільщини
rss

На Тернопільщині жінка пограбувала громадянина Туреччини


Опубліковано: 7 Жовтня 2024р. о 11:25

Оперативники Чортківського райуправління поліції розшукали зловмисницю, яка обікрала іноземця. Фігурантка викрала гроші та документи у водія вантажівки, який підвозив її. За вчинене їй загрожує до 8 років позбавлення волі.

Повідомлення про крадіжку надійшло до співробітників Чортківського районного управління поліції від 43-річного громадянина Туреччини. Він розповів, що дорогою з Чернівців підвозив жінку, а згодом виявив зникнення 200 євро та документів. Водій зазначив, що залишав попутницю на кілька хвилин саму в салоні транспортного засобу.

У ході оперативно-розшукових заходів співробітники кримінальної поліції встановили особу, причетну до крадіжки. Нею виявилася неодноразово раніше судима за майнові злочини 41-річна жителька Чернівців. Крадені гроші вона витратила на власні потреби.

За цим фактом слідчі поліції розпочали кримінальне провадження за ч.4 ст.185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до восьми років позбавлення волі. Вирішується питання про оголошення фігурантці підозри та обрання запобіжного заходу.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:




Новини
12 Лютого
11 Лютого
10 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше