Найсвіжіше:
• Сенсаційний 14-й тур Тернопільської футзальної ліги: жоден з лідерів трьох ліг не зумів здобути перемоги • У Кременці вандали сплюндрували дитячий майданчик  • На Харківщині загинув молодий воїн зі Зборівщини • Визначилися учасники «фіналу чотирьох» ветеранського чемпіонату Тернопільщини 45+ • У Києві на хабарі затримали депутата Почаївської міської ради (фото) • На Покровському напрямку загинув молодший сержант з Тернопільщини • Завтра визначиться футзальний чемпіон Тернопільщини • У Тернополі двоє молодиків побили пасажира і водія маршрутки • Поліграф як превентивний інструмент: як регулярні перевірки знижують ризики для бізнесу • Без батька залишилася малесенька донечка: війна забрала життя воїна з Підволочищини • На Тернопільщині поховали воїна у його 40-й день народження • Козівщина попрощалася із ще одним військовослужбовцем. • Під час лікування у Тернополі зупинилося серце військового • Півтора роки надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Тернополя • Неповнолітнього тернополянина тричі зупиняла поліція за керування батьківським авто: суд призначив порушнику 40 тис. 800 грн штрафу • 2 квартири, підвал та «AUDI Q5»: декларація нового Тернопільського окружного прокурора • Пенсії в Україні підвищать на 12%: перерахунок із 1 березня • За вплив на посадовців ТЦК судитимуть тернополянина: отримав 4000 доларів хабаря • На Гусятинщині у пожежі загинула пенсіонерка • У Тернополі не розминулися бус та легкове авто • Вчителя з Борщівщини засудили за інформування про рух ТЦК у Viber • У домі загиблого на війні Героя з Кременця сталася пожежа (відео+фото) • У Тернополі презентували останню наукову працю Ірини Фаріон • Мер Бережан про мобільного оператора: видно проблема не в грошах, а в тому, що хтось ОМС за лохів тримає • На Запоріжжі загинув досвідчений воїн з Тернопільщини
rss

На Тернопільщині вилучили з незаконного обігу понад 80 кг наркотичних та психотропних речовин


Опубліковано: 27 Грудня 2024р. о 11:10

Наркозлочинність в Україні є одним із різновидів організованої злочинності, а тому протидія та запобігання їй є пріоритетом у роботі поліції. Співробітники управління боротьби з наркозлочинністю ГУНП в Тернопільській області вже підсумували результати своєї роботи за 2024 рік і за показниками вони – другі в масштабах держави.

Зі слів Михайла Димиди, начальника управління боротьби з наркозлочинністю, з початку року на території області виявлено та задокументовано майже 600 злочинів, пов’язаних з незаконним обігом наркотиків до яких причетні майже сотня осіб.

У більш ніж п’ятиста випадках причетним особам оголошено підозри, левова частка з них – за незаконний збут наркотичних та психотропних речовин. Рекордною стала вартість вилученого майна та майна на яке було накладено арешт – понад 20 мільйонів гривень.

На початку січня працівники управління боротьби з наркозлочиністю почали документувати злочинну діяльність міжрегіональної злочинної організації до складу якої входило шестеро осіб. Зловмисники налагодили схему з виготовлення та збуту психотропних речовин в особливо великих розмірах. У ході реалізації матеріалів кримінального провадження було припинено незаконну діяльність трьох нарколабораторій, де, за припущеннями поліцейських, щомісяця могло виготовлятися до 60 кілограмів психотропних речовин вартість яких на «чорному ринку» складає майже 30 мільйонів гривень. Також ліквідовано контрабандний канал збуту психотропної речовини за кордон з допомогою міжнародних поштових відправлень під виглядом побутової техніки. Всі учасники злочинної організації понесуть покарання – матеріали кримінального провадження розслідувані та скеровані до суду.

Реалізацію з великим вилученням наркотичних та психотропних речовин працівники управління боротьби з наркозлочинністю здійснили на початку червня цього року. Тоді в оперативне поле зору потрапили троє осіб, котрі через месенджер «Telegram» розповсюджували по всій Україні амфетамін, PVP та канабіс. У ході проведення чисельних обшуків було вилучено майже вісім кілограмів наркотичних речовин орієнтовна вартість яких становить 4 мільйони гривень. Підозрювані під вартою чекають на вирок суду.

Запобіжний захід – тримання під вартою обрано дев’ятьом учасникам ще однієї злочинної організації, викритої співробітниками управління боротьби з наркозлочинністю. У фігурантів, які збували наркотичні речовин та психотропи через Інтернет, шляхом залишення закладок і навіть переправляли через кордон, вилучено забороненого товару на майже 15 мільйонів гривень. Санкції інкримінованих їм статей передбачають до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Проблема наркоманії набуває масштабності не лише через соціальні чинники. Тривала війна в Україні теж збільшує рівень наркозлочинності. Зі слів Михайла Димиди, за цей рік кількість злочинів, пов’язаних з незаконним обігом наркотиків збільшилася, так само, як і кількість осіб, причетних до їх вчинення. І якщо минулого року не було виявлено жодної злочинної організації, то цьогоріч знешкоджено чотири. Протистояти масштабності цього згубного кримінального явища – завдання не лише поліції, а й суспільства загалом, бо не потребує пояснення той факт, що наркотики вбивають.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:




Новини
14 Лютого
13 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше