Найсвіжіше:
• Фіктивні акти і завищені роботи: у ДСНС Тернопільщини розкрили схему на 1,8 млн грн • Пилочки для манікюру: які бувають і як обрати • Гучна справа ТЦК у Борщеві: доки тривають суди і слідство, померли вже двоє людей • На Тернопільщині замінять аварійний міст через річку Стрипа • Довідка про несудимість: як отримати офіційний документ швидко та без черг • Палац із таємним ходом і шаховим орнаментом: на Тернопільщині відновлять графський маєток • У громаді на Тернопільщині здійснюватиметься відстріл тварин • По 50 тис грн отримають власники квартир, чиї помешкання згоріли під час ракетної атаки по Тернополю • Спочив у Бозі керівник оркестру з Кременеччини • У гаражі тернополянина виявили гранату та порохові заряди до мінометних мін • Депутатка Зборівської міськради склала мандат • У Тернополі освятили хрест на місці загибелі людей після ракетного обстрілу • Диякон “Свідків Єгови” вважав захист України тяжким гріхом: що вирішив тернопільський суд • На Чернігівщині загинув прикордонник з Кременеччини • Жахлива ДТП на Теребовлянщині: загинув 49-річний чоловік • В Одесі й Тернополі знешкодили масштабну тіньову мережу виробництва та збуту тютюну  • Від окопів до саду: як ветеран Тарас Попенко знаходить позитив після війни • Головний тренер ФК «Нараїв» Богдан Дзюла: «Замість «чемпіонської» групи, опустилися в групу «вибування» • Шокуюча новина: голова Байковецької громади Анатолій Кулик подав у відставку • У громаді на Тернопільщині зросла вартість шкільного харчування • Тернопільський завод запустив лінію з виготовлення пластівців швидкого приготування • На Гусятинщині громаді повернуто майно вартістю 4,3 млн грн • Громада біля Тернополя попрощалися із загиблим Героєм • Без батька залишився Давид, якому ще немає й рочку: на війні загинув воїн з Тернопільщини • Родинний наркобізнес: подружжя з Великобірківської громади торгувало марихуаною
rss

На Тернопільщині трьох дітей після ДТП доправили до лікарні


Опубліковано: 22 Травня 2025р. о 10:56

Порушення правил маневрування – одна з основних причин дорожньо-транспортних пригод, які реєструють слідчі поліції на дорогах Тернополя та області. Дві аварії, в яких не розминулися транспортні засоби, трапилися 21 травня.

У селі Максимівка на Збаражчині водій автомобіля OPEL MOVANO, виїжджаючи з прилеглої території на головну дорогу, не переконався у безпечному русі та допустив зіткнення із мотоциклом MUSSTANG MT125-8. Мототранспортом керував житель Тернопільського району 1961 року народження. Чоловіка з переломами та іншими тілесними ушкодженнями госпіталізували до медзакладу.

Ще одну автотрощу зареєстрували слідчі Збаразького відділення поліції о 18:20. На автодорозі Стрий – Умань – Дніпро – Ізварине, а саме в межах села Смиківці, водій автомобіля MERCEDES BENZ VIANO зіткнувся з INFINITI G25.  На момент аварії в салоні буса перебувало троє малолітніх дітей. Їх доправили до лікарні для медичного огляду без госпіталізації.

У всіх кермувальників взяли зразки крові для перевірки на вміст алкоголю. Слідчі поліції встановлюють деталі автопригод.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:




Новини
19 Грудня
18 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше