Найсвіжіше:
• Голову Господарського суду Тернопільщини зловили п’яним за кермом: справу розгляне Вища рада правосуддя • Держава заборгувала тернопільським тепловикам майже 650 млн грн • «Любімо усіх – і голубих, і рожевих, але це гріх»: священник з Тернопільщини про одностатеві стосунки • У Тернополі відбудеться зустріч Омбудсмена Дмитра Лубінця з родинами захисників • Син легенди “Карпат” залишив тернопільську “Ниву” • 11 місяців невідомості, молитви та віри: жорстока війна забрала життя молодого воїна з Тернопільщини • Вихованець тернопільського футболу отримав серйозну травму в матчі з «Шахтарем» • Понад рік вважався зниклим безвісти: внаслідок мінометного обстрілу загинув сержант з Борщівщини • Пів року надій та сподівань: на Краматорському напрямку загинув солдат з Тернопільщини • Головний тренер «Збруча-Агробізнес» Сергій Шум: «Хотілося б фінішувати на кращому, ніж 10 місці» • Трагедія на Монастирищині: чоловік під час сварки убив дружину (фото) • На Тернопільщині учасники злочинної схеми привласнили 1,8 млн грн на капремонті приміщення ДСНС • 17-річного тернополянина підозрюють у вчиненні майнового злочину • У Тернополі на пішохідному переході водій з Рівненщини збив пенсіонерку • На Бучаччині затримали чоловіка, якого підозрюють у вбивстві дружини • Олег Богач з Тернополя успішно завершив навчання в Академії арбітрів УАФ • Псевдобанкір видурив у жительки Чортківщини майже 145 тисяч гривень • Пʼяний водій отримав рік вʼязниці за наїзд на матір з дитиною у Тернополі • Стали відомі зарплата та підйомні бомбардира з Тернополя у Буковині • У Тернополі стали відомі лауреати Всеукраїнської премії Братів Лепких • Головний тренер ФК “Трибухівці” Ігор Дворецький: “Змінили не лише покоління гравців, а й схему гри” • На Тернопільщині спочив у Бозі викладач ліцею • З 1 січня ще в одному місті Тернопілля запрацює автоматична система оплати за проїзд • Жорстока війна забрала життя 54-річного воїна з Тернопільщини • Як зрозуміти, що вашій малечі пора переходити на підгузки-трусики
rss

На Тернопільщині судитимуть директора підприємства за розтрату чужого майна на понад 17 млн грн


Опубліковано: 23 Березня 2024р. о 11:01

 

Правоохоронці зібрали докази протиправної діяльності 50-річного жителя Тернопільського району, який, перебуваючи на посаді директора аграрного підприємства, розтратив чуже майно в особливо великих розмірах. За вчинене йому загрожує до 12 років позбавлення волі.

У ході досудового розслідування було встановлено, що одна з компаній уклала з приватним підприємством, яке на той час очолював фігурант, договір про зберігання зерна ріпаку для подальшого перероблення його на олію. Проте директор агропідприємства вирішив заробити на чужій продукції, знайшовши покупця за кордоном. Без погодження з власником товару уклав з іноземною компанією договори на експорт і реалізував 902 тонни чужої ріпакової олії вартістю понад 17,5 мільйонів гривень.

Частину незаконно отриманих за ріпакову олію коштів підозрюваний легалізував, конвертувавши їх у понад 3,5 мільйона гривень.

Протиправні дії директора підприємства викрили співробітники управління стратегічних розслідувань в Тернопільській області спільно зі слідчими Головного управління Нацполіції Тернопільщини.

Йому було оголошено про підозру за двома статями Кримінального кодексу України – ч. 5 ст. 191 (розтрата чужого майна в особливо великих розмірах, вчинена шляхом зловживання службовим становищем) та ч. 1 ст. 209 (легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом).

Наразі слідчі завершили досудове розслідування та скерували обвинувальний акт стосовно фігуранта до суду. Процесуальне керівництво у даному кримінальному провадженні здійснювала Тернопільська обласна прокуратура.іл ком


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:
Мітки: ,




Новини
18 Грудня
17 Грудня
16 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше