Найсвіжіше:
• Скільки заробив торік голова Кременецької громади? • У Тернополі відбувся показ документального фільму про зв’язкову УПА • З російського полону звільнили 11 жителів Тернопільщини • Мешканець Тернопільщини займався збутом психотропів та поширенні нацистської символіки • Небесне військо поповнив ще один Герой з Тернопільщини: свій останній бій воїн прийняв на Луганщині • На Тернопільщині злочинна група займалася виготовленням фальсифікованих засобів захисту рослин • Побили та вивезли: деталі резонансної бусифікації тернопільського журналіста • Зірка “Ліги сміху” з Тернополя зізнався, що був у розшуку ТЦК на початку війни • Понад 600 тисяч гривень збитків: на Тернопільщині судитимуть лісника • ТОП 3 онлайн-бібліотек для пошуку літератури • Скарби з глибин: які цікавинки знаходили запорізькі археологи після обміління Дніпра • Патрульні повідомили, скільки людей на Тернопільщині загинули в ДТП: статистика вражає • Що задекларував за минулий рік голова Великоберезовицької громади • Принижував, ображав, погрожував: за домашнє насильство на 2 роки засуджено тернополянина • На Тернопільщини оголосили підозри військовим за ухилення від служби: будували житло командиру (+фото) • Жорстока війна забрала життя 49-річного військового з Тернопільщини • У Тернополі викрили схему незаконного переправлення військовозобов’язаних за кордон • Оголошено конкурс на перевезення пасажирів у Тернопільській громаді • Заліщицький “Дністер” представив нового головного тренера • Лікарня в Тернополі визнана найкращою в Україні • На Кременеччині вдруге за останній тиждень сталася пожежа в храмі • На Зимовій першості Тернопільщини «Агрон» та бучацький «Колос» переможця не виявили • На Тернопільщині підрядник на понад 1,8 млн. грн. неякісно виконав ремонт дороги • Вантажні шини: як обрати надійне рішення для вашої техніки в Україні • На Донеччині дрон-камікадзе обірвав життя військового з Тернопільщини
rss

На Тернопільщині стався замах на кримінального авторитета


Опубліковано: 22 Квітня 2024р. о 17:07

У ніч з 19 на 20 квітня сталася стрілянину в одному із приміських сіл міста Тернополя. Про це повідомив начальник головного управління Нацполіції у Тернопільській області Сергій Зюбаненко. 

– У суботу всю Україну сколихнула трагічна звістка про спричинення смертельного вогнепального поранення поліцейському на Вінниччині. Цього ж дня у тернопільських соцмережах з’явилася новина про стрілянину в одному із приміських сіл міста Тернополя. Я підтверджую цю інформацію. Дійсно, у ніч з 19 на 20 квітня було скоєно замах на вбивство. Невідома особа здійснила три постріли із вогнепальної зброї в автомобіль, за кермом якого перебував житель Тернополя. Наразі потерпілий з пораненням перебуває у лікарні, – розповів Сергій Зюбаненко. 

За словами головного поліцейського Тернопільщини, чоловік, на якого вчинили замах, дійсно має відношення до кримінального світу.
– Оперативники, слідчі, спеціалісти-криміналісти та фахівці інших профільних служб посилено працюють над розкриттям цього зухвалого злочину. Запевняю вас, що поліція зробить усе можливе, аби причетні до замаху на вбивство особи були притягнуті до відповідальності. Це, якщо хочете, частина моєї відповіді на дописи мережевих експертів, які стверджують, що поліція надто активно працює над вилученням з незаконного обігу зброї у громадян. Але як бачимо, рано чи пізно така зброя стає інструментом важких злочинів, що призводить до трагічних наслідків. Попереджаю, що у даному випадку нікому не вдасться уникнути покарання. Поліцейські доведуть і цю справу до логічного завершення, – підсумував пан Зюбаненко. 


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,
Мітки:





Новини
19 Березня
За кого ви проголосуєте, якщо вибори президента відбудуться у 2025 році?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше