Найсвіжіше:
• У Курській області загинув головний сержант з Тернопільщини • Понад рік надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Борщівщини • На Харківщині перестало битися серце 45-річного воїна з Тернопільщини • На Зборівщині дніпряни викрали автівку і замаскували її під евакуаційну • Близько 1 млн грн «зникло» з виконавчого провадження: керівника відділу ДВС засуджено на 3 роки • Мешканцям пошкодженого ракетою будинку в Тернополі припинили виплати на оренду житла • Держреєстратор з Монастириська незаконно перереєстрував 697 земельних ділянок • Зборівчанин – новий голова комітету дитячо-юнацького футболу Тернопільщини • У жителя Почаєва оперативники поліції вилучили перероблену зброю • Майже 20 місяців вважався зниклим безвісти: громада Тернополя прощатиметься із загиблим Героєм • У Дніпропетровській області перестало битися серце воїна з Тернополя • Україна анулює найбагатшому уродженцю Тернопільщини спецдозволи на стратегічні родовища • Опорний півзахисник ФК «Борщів» став гравцем професійного клубу • Консорціум з тернопільськими власниками ремонтуватиме укриття за завищеними цінами на матеріали • У храмі УПЦ МП біля Почаєва помітили зображення з кольорами російського прапора • В Україні вводять нові санкції проти найбагатшого уродженця Тернопільщини • Від сьогодні через Тернопіль почав курсувати новий поїзд до Карпат • Завтра Тернопільщину чекає погодна небезпека • Засудили шахрайку, яка хотіла нажитися на потерпілих від ракетного удару в Тернополі • У Тернополі та громадах знову змінили черги вимкнення світла • На Тернопільщині судитимуть шістьох осіб за збут наркотиків і незаконний обіг зброї • Біля Старого парку в Тернополі збудують новий ЖК на 4-10 поверхів • На Тернопільщині судитимуть інженера за неякісний ремонт дороги • До суду направлено справу спільників, які привласнили кошти на ремонті приміщення ДСНС на Тернопільщині • На Кременеччині п’яний водій збив неповнолітню дівчину
rss

На Тернопільщині стартували одні з наймасштабніших футбольних змагань


Опубліковано: 23 Вересня 2025р. о 18:30

Вчора, 22 вересня, на Тернопільщині взяла старт обласна Дитячо-юнацька футбольна ліга (ДЮФЛ) сезону 2025-2026 рр., у якій загалом у семи вікових категоріях змагатимуться близько 100 команд.

Як розповів голова комітету дитячо-юнацького футболу Асоціації футболу Тернопільщини Володимир Ясюченя, першими розпочали боротьбу учасники найстаршої вікової групи U-17, у якій бере участь сім команд.

Учора, перший матч сезону провели два колективи, які представляють Футбольну академію з Тернополя. Старші юнаки (2009 року народження) перемогли молодших (2010 р.н.)  – 4:0. Перший гол нового сезону забив, уже на третій хвилині гри, Максим Ваврик. Також за першу команду ФАТ у стартовому поєдинку сезону відзначилися – Андрій Скура, Андрій Підлужний та Ігор Грицило.

Сьогодні, 23 вересня, було зіграно три матчі:

ДЮСШ ФА-2 (Тернопіль) – «Агрон» (Великогаївська ТГ) – 7:0 (Владислав Шкляр-2, Денис Касіян, Дем’ян Мартинюк, Сергій Гарасимлюк, Андрій Бурдяук, Олександр Лазорко, а/г)

«Генезис» (Тернопіль)  – ДЮСШ (Скалат) – 9:1 (Едуард Блохін-3 (1, з пен.), Станіслав Проданик-2, Вадим Луник, Михайло Сокальський, Валентин Гнатюк, Роман Томусяк – Дмитро Танчуренко, з пен.)

ДЮСШ ФА (Тернопіль) – «Чемпіон» Тернопіль – 9:0 

«Авангард» (Чортків) – вихідний

Завтра, 24 вересня, до старших юнаків приєднається вікова група U-15 (19 команд-учасниць), а в п’ятницю, 26 вересня – U-13 (15 команд).

Трішки пізніше стартують молодші вікові групи: U-9, U-10, U-11 та U-12.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:




Новини
4 Лютого
3 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше