Найсвіжіше:
• 16 грудня п’ять тернопільських вулиць залишаться без води • Теребовлянщина в скорботі: на Харківщині загинув уродженець Мшанця • Випускник Бережанського ліцею нагороджений “Золотим хрестом” • Вихованець тернопільського футболу – у збірній туру Прем’єр-ліги • Відстрочка від мобілізації: яким документом можна її підтвердити • Від екстрадиції до США багатія з Тернопільщини врятував білоруський дипломатичний статус • Понад рік вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Кабмін ухвалив рішення про автоматичний військовий облік з 18 років, у тому числі за кордоном • Шкарпетковий бізнес: як стати улюбленим продавцем для клієнтів • На Харківщині загинув старший солдат з Тернопільської області • 14 грудня громада Тернополя прощатиметься з відомим містянином • Як зробити успішним бізнес із продажу FastFood • Екс-капітан тернопільської «Ниви» може повернутися в Прем’єр-лігу • На Тернопільщині викрили чергову підпільну АЗС • У Тернополі судитимуть головного інженера ЖЕКу за отримання 10 000 доларів хабаря • У Кременці відкрилася вулична виставка «Церковний рашизм» • Псевдопрацівник банку ошукав жительку Тернополя на понад 50 тисяч гривень • У Чорткові слідча поліції отримала від батька 1 млн гривень у подарунок • Головний тренер “Сокола” Андрій Скакун: «Було чимало хорошого і багато повчального для команди і клубу в цілому» • Антисанітарія та брудний одяг: у Шумську судили жінку, бо не гляділа чотирьох неповнолітніх дітей • Удар російського FPV-дрона обірвав життя офіцера з Тернопільщини • Помер відомий український співак Степан Гіга • На Тернопільщині оприлюднили графік вимкнення світла на 13 грудня • На Сумщині прийняв останній бій сержант з Тернопільської області • 16 місяців надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини
rss

На Тернопільщині повідомили підозру одеситу, який торгував зброєю через військові аукціони


Опубліковано: 1 Січня 2024р. о 18:15

 

Раніше судимий житель Одеси потрапив в поле зору оперативних працівників Тернопільщини. Правоохоронці спільно з працівниками кримінального аналізу встановили, що чоловік через онлайн-аукціони продавав зброю.

Ще наприкінці вересня 2023 року працівники сектору кримінальної поліції Кременеччини отримали оперативну інформацію про те, що уродженець Одеси торгує вогнепальною зброєю та боєприпасами. З клієнтами спілкується онлайн,  продає заборонені предмети через військовий аукціон, а передає товар через відділення поштового зв’язку. 

Поліцейські встановили, що наприкінці вересня житель Кременеччини викупив револьвер системи «Наган» і двічі купував патрони до нього.

Зібравши достатньо доказів, слідчі спільно із оперативниками карного розшуку під процесуальним керівництвом Кременецької окружної прокуратури 29 грудня за місцем проживання фігуранта справи провели обшуки. У підозрюваного виявили та вилучили пістолети, набої та порох.

Документів на зброю у чоловіка не було. Він стверджує, що займався колекціонуванням небезпечних предметів. Проте вирішив усе розпродати, бо необхідні гроші. Що ж стосується набоїв, то їх він виготовляв самостійно. 

50-річному одеситу оголосили підозру відповідно до частини 1 статті 263 КК України. Вирішується питання про обрання запобіжного заходу. Триває слідство. 


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:
Мітки: ,




Новини
14 Грудня
13 Грудня
12 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше