Найсвіжіше:
• Поїзд до Львова зупинятиметься на ще одній станції в Тернопільській області • Перша Тернопільська футзальна ліга: команда зі Збаражчини має 100% перемог • Незважаючи на проблеми зі здоров’ям, пішов боронити Україну: на Дніпропетровщині зупинилось серце Героя з Тернопільщини • Друга Тернопільська футзальна ліга: команда зі Зборівщини виходить у лідери • Аварія у Бережанах: слизьку дорогу не поділили дві іномарки • Третя Тернопільська футзальна ліга: «Максбуд» та«Тернопіль Юнайтед» йдуть без поразок • 16 грудня п’ять тернопільських вулиць залишаться без води • Теребовлянщина в скорботі: на Харківщині загинув уродженець Мшанця • Випускник Бережанського ліцею нагороджений “Золотим хрестом” • Вихованець тернопільського футболу – у збірній туру Прем’єр-ліги • Відстрочка від мобілізації: яким документом можна її підтвердити • Від екстрадиції до США багатія з Тернопільщини врятував білоруський дипломатичний статус • Понад рік вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Кабмін ухвалив рішення про автоматичний військовий облік з 18 років, у тому числі за кордоном • Шкарпетковий бізнес: як стати улюбленим продавцем для клієнтів • На Харківщині загинув старший солдат з Тернопільської області • 14 грудня громада Тернополя прощатиметься з відомим містянином • Як зробити успішним бізнес із продажу FastFood • Екс-капітан тернопільської «Ниви» може повернутися в Прем’єр-лігу • На Тернопільщині викрили чергову підпільну АЗС • У Тернополі судитимуть головного інженера ЖЕКу за отримання 10 000 доларів хабаря • У Кременці відкрилася вулична виставка «Церковний рашизм» • Псевдопрацівник банку ошукав жительку Тернополя на понад 50 тисяч гривень • У Чорткові слідча поліції отримала від батька 1 млн гривень у подарунок • Головний тренер “Сокола” Андрій Скакун: «Було чимало хорошого і багато повчального для команди і клубу в цілому»
rss

На Тернопільщині діє Крайовий вишкільний табір «Легіон-26»


Опубліковано: 15 Серпня 2024р. о 13:00

Як повідомляє Тернопільський обласний ТЦК та СП, його мета – сприяти військово-патріотичному вихованню та популяризації військової служби серед молоді. Він був заснований у 1996 році та проводиться щорічно.
Серед учасників 100 дітей та 30 дорослих з усіх регіонів України.
– Фаховими інструкторами стали учасники бойових дій, які навчають дітей військової топографії, тактичної медицини, самооборони, стрільби зі зброї тощо. Здійснення виховно-вишкільного табору, популяризація військової служби та Збройних сил України це – основи виховання молоді, які передбачені в Стратегії національно-патріотичного виховання та у законі України «Про основні засади державної політики у сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності», – йдеться в повідомленні обласного військкомату.

Програма зорієнтована на початкову перевірку базових знань, вмінь та навичок учасників, подальше якісне навчання військово-патріотичного та фізичного вишколу.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:




Новини
14 Грудня
13 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше