Найсвіжіше:
• Футзальний чемпіон Тернопільщини дозаявив чемпіона України • Як вибрати гербіцид на соняшник під технологію вирощування: класична, Sumo, Clearfield • Воїн з Тернопільщини прийняв свій останній бій у Луганській області • На Тернопільщині оприлюднили графік вимкнення світла на 5 грудня • Від слідчого до командира мінометного розрахунку: історія тернопільського поліцейського Володимира Кузьо • На Теребовлянщині ув’язнили батька, який розбещував малолітню доньку • На Лановеччині п’яний студент на батьківському авто збив багатодітну матір • На Гусятинщині вантажівка збила пішохода: численні травми та переломи • Трагедія у Великій Березовиці: в пожежі загинула жінка • Інтимна пластика без табу: як жінки повертають комфорт і контроль над власним тілом • Вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув військовий з Тернополя • На Гусятинщині водій намагався підкупити поліцейських • І знову винна клінінгова компанія: чому жінки відмовляються бути домогосподарками • Міську раду Кременця зобов’язали охороняти Єврейське кладовище • Тернопільміськгаз готують до банкрутства через кримінал і махінації з коштами • Два гравці «Ниви» виступатимуть у Тернопільській футзальній лізі • На Тернопільщині сьогодні від 9 години цілий мікрорайон буде без води • Нардеп із Тернопільщини Михайло Цимбалюк отримав високу нагороду • Колишній голова Тернопільської облради отримав звання капітана • Спочила у Бозі відома краєзнавиця та літераторка з Кременця • Як обрати подарунковий набір на Новий рік для жінки: персональні емоції, сенси та трошки солодкого • Найкращий бомбардир першої ліги з Тернополя офіційно покинув «Агробізнес» • На Тернопільщині оприлюднили графік вимкнення світла на 4 грудня • На Тернопільщині директор коледжу створив окреме відділення для студентів 25+ • Дві громади перерахували понад 1 млн грн для постраждалих мешканців Тернополя
rss

На Тернопільщині 5 років родини загиблих військових чекають на квартири


Опубліковано: 15 Квітня 2025р. о 14:00

Начальник обласної військової адміністрації В’ячеслав Негода зустрівся з представниками Громадської організації «Родини полеглих воїнів Тернополя», філії Громадської організації «Родина Героїв «Небесної сотні» у Тернопільській області та керівником приватного підприємства «Креатор-Буд» Олегом Лахитою.

Мета зустрічі – пошук та обговорення механізмів для реалізації інвестиційної угоди, затвердженої рішенням Тернопільської обласної ради у 2020 році, яка передбачала отримання квартир родинами загиблих героїв Небесної сотні та загиблих військовослужбовців.

На жаль, донині не розпочато будівництво багатоквартирного будинку на вулиці Тролейбусній у Тернополі.

Бачення шляхів розв’язання цієї багаторічної проблеми обласною військовою адміністрацією окреслив заступник начальника обласної військової адміністрації Тарас Пастух. За його словами, компанія «Креатор-Буд», готова підтримати пропозицію про надання квартир в інших багатоквартирних будинках Тернополя. Ці об’єкти будуть здані в експлуатацію до кінця 2025 та 2026 років.

Важливо у найкоротші терміни напрацювати юридично виважене рішення для реалізації інвестиційної угоди.

– Тернопільська обласна рада має виконати зобов’язання перед родинами загиблих, – підкреслив начальник обласної військової адміністрації В’ячеслав Негода, – 5 років чекати виконання рішення – неприпустимо. Якщо озвучені на зустрічі пропозиції будуть підтримані родинами загиблих, нами буде підготовлено звернення і проєкт рішення на розгляд найближчого засідання сесії Тернопільської обласної ради.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:




Новини
4 Грудня
3 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше