Найсвіжіше:
• Тернопільський кордівець покохав медсестру-інтерна з першого погляду • Спочила у Бозі філологиня з Тернопільщини • У Тернополі сталася пожежа в піцерії • Сенсаційний 14-й тур Тернопільської футзальної ліги: жоден з лідерів трьох ліг не зумів здобути перемоги • У Кременці вандали сплюндрували дитячий майданчик  • На Харківщині загинув молодий воїн зі Зборівщини • Визначилися учасники «фіналу чотирьох» ветеранського чемпіонату Тернопільщини 45+ • У Києві на хабарі затримали депутата Почаївської міської ради (фото) • На Покровському напрямку загинув молодший сержант з Тернопільщини • Завтра визначиться футзальний чемпіон Тернопільщини • У Тернополі двоє молодиків побили пасажира і водія маршрутки • Поліграф як превентивний інструмент: як регулярні перевірки знижують ризики для бізнесу • Без батька залишилася малесенька донечка: війна забрала життя воїна з Підволочищини • На Тернопільщині поховали воїна у його 40-й день народження • Козівщина попрощалася із ще одним військовослужбовцем. • Під час лікування у Тернополі зупинилося серце військового • Півтора роки надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Тернополя • Неповнолітнього тернополянина тричі зупиняла поліція за керування батьківським авто: суд призначив порушнику 40 тис. 800 грн штрафу • 2 квартири, підвал та «AUDI Q5»: декларація нового Тернопільського окружного прокурора • Пенсії в Україні підвищать на 12%: перерахунок із 1 березня • За вплив на посадовців ТЦК судитимуть тернополянина: отримав 4000 доларів хабаря • На Гусятинщині у пожежі загинула пенсіонерка • У Тернополі не розминулися бус та легкове авто • Вчителя з Борщівщини засудили за інформування про рух ТЦК у Viber • У домі загиблого на війні Героя з Кременця сталася пожежа (відео+фото)
rss

На Теребовлянщині директор школи підробив документи


Опубліковано: 15 Лютого 2019р. о 9:35

Службове підроблення документів інкримінують правоохоронці директору однієї зі шкіл Теребовлянського району. Злочин виявили працівники поліції, перевіряючи держустанови райцентру.

Як з’ясувалося, керівник навчального закладу вніс у табель робочого часу неправдиву інформацію щодо одного із працівників, а саме – вписав учителю зайві години.

У ході перевірки з’ясувалося, що на момент відпрацювання робочого часу педагог перебував за межами України. У результаті поданої недостовірної інформації вчителю нарахували та виплатили зайві гроші.

Така помилка директору обійшлася відкритим кримінальним провадженням. Цілком можливо, що для освітянського керівника це не перший подібний випадок. Це має встановити слідство, хоча навряд чи він за свій чинок позбудеться посади, але те, що сталося, буде йому наукою.

Зауважимо, що вчитель, якому нараховували гроші, коли той був закордоном, повернув їх у бюджет.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Рубрика:
Мітки: , , ,




Новини
14 Лютого
13 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше