Прокурори Тернопільської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно жителя села Глещава, що на Теребовлянщині. Його обвинувачують у закінченому замаху на умисне вбивство (ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 115 КК України).
За даними слідства, 3 листопада 2025 року 43-річний чоловік у приміщенні літньої кухні власного домогосподарства розпивав алкогольні напої разом зі співмешканкою та сусідом. Між чоловіками виникла суперечка через ревнощі до жінки. Обвинувачений завдав сусідові ножове поранення у ділянку серця. 55-річного потерпілого госпіталізували до лікувального закладу, де йому вчасно надали невідкладну медичну допомогу, – йдеться в повідомленні Тернопільської обласної прокуратури
Розслідування здійснювали слідчі СУ ГУНП в Тернопільській області. Кривднику загрожує покарання — позбавлення волі на строк до п’ятнадцяти років.
До теми: “На Тернопільщині судитимуть бразильця за умисне вбивство знайомого”
Джерело: ПЕРШИЙ онлайн



