Найсвіжіше:
• На Запоріжжі загинув старший сержант з Тернопільської області • «Нива» проведе домашній матч Кубка України не в Тернополі: де відбудеться гра з «Буковиною» • Як вибрати келихи для дому: прозорі чи кольорові, гладкі чи фактурні • П’яний водій із 3,48 проміле спричинив ДТП на Тернопільщині: згодом з’ясувалася несподівана деталь • Кубок Тернопільської області: стали відомі фіналісти • Опублікували унікальне фото останньої боївки ОУН на Зборівщині • Стали відомі результати матчів ігрового дня чемпіонату Тернопільщини з футболу • На Гусятинщині громаді передали безхазяйне майно вартістю понад 9 млн грн • У Тернополі чоловіка засудили за крадіжку газу • Міський голова закликав утриматися від купівлі будівлі у Чорткові (фото) • Псевдобанкір ошукав жительку Кременця на 28 тисяч гривень • Воїн з Тернопільщини з позивним «Хижак» нагороджений «Хрестом доблесті» • На Донеччині помер 23-річний прикордонник з Тернопільщини • Ексголкіпер тернопільської «Ниви» та чортківського «Кристала» потрапив у скандал • На Харківщині помер 55-річний захисник із Бучаччини • День міста у Тернополі: програма заходів 14-16 серпня • На війні загинув 20-річний оператор БпЛА із Бучаччини • Війна обірвала життя 50-річного гранатометника з Тернопільщини: причина смерті – гостра серцево-судинна недостатність • Нагодувати людей у надзвичайних умовах – це дуже відповідально • New Brain: відгуки студентів та огляд школи іноземних мов • Потрійна ДТП на Тернопільщині: водія Peugeot затисло в автомобілі, постраждала дитина • Вчинив ДТП у Теребовлі та зник: поліція розшукує жителя Гусятинщини (фото+відео) • Спочив у Бозі відомий на Зборівщині лікар • У Тернополі відбудуться установчі збори асоціації нащадків українських жертв польських репресій • Які ключові характеристики у вуличних камер відеоспостереження
rss

На Монастирищині двоє селян викрали в односельця 4 корита, металобрухт і мішки з цукром


Опубліковано: 10 Лютого 2020р. о 10:07

Що тільки не зробиш від неробства й безгрошів’я! От і на Монастирищині двоє чоловіків двічі обікрали свого сусіда. Відтак потрапили на лаву підсудних.

Зі слів одного з засуджених, такого собі Богдана П., у листопаді 2018 р. вирішив він навідатись до сусідського подвір’я, оскільки знав, що господар лише час від часу навідується до села. Переконавшись, що навколо – ані душі, пройшовся двором, а потім заліз до підвалу й виволік звідти два 40-літрових бідони з алюмінію. Трохи подумав і поніс їх до свого товариша, який жив поруч.

Однак цього йому здалося замало, тож знову повернувся до чужої господи, але цього разу заліз до комори. Обдивившись, почав тягнути на подвір’я і складати все, що можна або здати на металобрухт, або продати на ринку: чавунні дверцята від пічки, п’ятилітрову цинкову каністру, три саморобні металеві великі й одне мале корита, колесо від тачки, старий алюмінієвий чайник, вила і штикову лопату, а зверху ще й кинув металеву полосу. Загалом завдав людині збитків більш ніж на 6 тис. грн.

Розуміючи, що одному це винести буде тяжко, вирішив «взяти в долю» товариша і розповів йому про свої кримінальні походеньки на чуже подвір’я. І на завершення запропонував перенести «здобич» до нього додому. Чолов’яга погодився, тож сільські крадії швиденько взялися до справи.

Минуло пару місяців, й у січні 2019-го Богдан знову заліз на чуже обійстя. Переконавшись, що на металобрухт украсти вже нічого, вирішив оглянути горище будинку. По драбині виліз нагору й озирнувся навкруги. Утім єдине, що впало в очі крадію, – повні мішки. Розв’язав один із них, а там – цукор. Зібрався з силами та потихеньку зніс їх униз, а потім знову покликав друзяку на допомогу і вже удвох вони перенесли цукор до товариша додому, «насолодивши» господарю більш ніж на півтори тисячі гривень збитків.

Цілком можливо, що Богдан і втретє пішов би нишпорити у чужому домогосподарстві, та до села навідався потерпілий. Оцінивши завдані збитки (понад 7 тис. 500 грн.), чоловік звернувся до правоохоронців, а ті практично одразу знайшли злодіїв.

У Монастириському районному суді обидва горе-злодії одразу визнали свою провину та попросили суворо не карати. Щоправда, на відміну від друга, Богдан П. не поспішав компенсувати чоловіку завдані матеріальні збитки. Відтак вироком місцевого суду Богдана засуджено до 3 років позбавлення волі та звільнено з півторарічним іспитовим строком; його «помічнику» Феміда призначила 2 роки тюрми, але також надала відстрочку і встановила однорічний іспитовий строк. Відтак обидвом доведеться періодично відмічатися в органах пробації, попереджати про зміну місця проживання, роботи та навчання й без дозволу не виїжджати за межі України.                   

Олена Густенко


Джерело: Тижневик "Номер один"
Автор: Рубрика:
Мітки: , ,





Новини
10 Серпня
9 Серпня
8 Серпня
7 Серпня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше