Найсвіжіше:
• Останній бій прийняв на Донеччині: підтверджено загибель воїна з Гусятинщини • На Теребовлянщині під колесами авто загинув 65-річний чоловік • У центрі Тернополя сталася масова бійка молодиків (відео) • У Тернополі син до смерті забив рідну матір • Співак з Тернопільщини відреагував на заміжжя ексдружини, з якою він прожив у шлюбі понад 20 років • У лікарні швидкої допомоги у Тернополі запрацював Центр ментального здоров’я • Військовий з Тернопільщини загинув через місяць після мобілізації • Футзальний чемпіон Тернопільщини дозаявив чемпіона України • Як вибрати гербіцид на соняшник під технологію вирощування: класична, Sumo, Clearfield • Воїн з Тернопільщини прийняв свій останній бій у Луганській області • На Тернопільщині оприлюднили графік вимкнення світла на 5 грудня • Від слідчого до командира мінометного розрахунку: історія тернопільського поліцейського Володимира Кузьо • На Теребовлянщині ув’язнили батька, який розбещував малолітню доньку • На Лановеччині п’яний студент на батьківському авто збив багатодітну матір • На Гусятинщині вантажівка збила пішохода: численні травми та переломи • Трагедія у Великій Березовиці: в пожежі загинула жінка • Інтимна пластика без табу: як жінки повертають комфорт і контроль над власним тілом • Вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув військовий з Тернополя • На Гусятинщині водій намагався підкупити поліцейських • І знову винна клінінгова компанія: чому жінки відмовляються бути домогосподарками • Міську раду Кременця зобов’язали охороняти Єврейське кладовище • Тернопільміськгаз готують до банкрутства через кримінал і махінації з коштами • Два гравці «Ниви» виступатимуть у Тернопільській футзальній лізі • На Тернопільщині сьогодні від 9 години цілий мікрорайон буде без води • Нардеп із Тернопільщини Михайло Цимбалюк отримав високу нагороду
rss

На Луганщині загинув колишній депутат міської ради з Тернопільщини


Опубліковано: 14 Грудня 2022р. о 10:00

Шумська громада знову зазнала гіркої втрати. Стало відомо. що 9 грудня 2022 року загинув житель села Рохманів – сержант Максим Іванович Михно, 1988 року народження, виконуючи бойове завдання у Луганській області.
Захищав Україну у складі інженерно–саперного відділення саперного взводу механізованого батальйону.
Рідні та односельчани висловлюють найкращі слова про Максима, який був добрим, щирим, життєрадісним, завжди усіх підтримував та допомагав.
Україна втратила ще одного Героя, який щиро любив її та боровся за неї до останнього подиху. Справжній патріот, який пройшов надскладні випробування війною, починаючи з 2014 року. Завжди та в усьому проявляв мужність та вірність – слову, присязі, Україні. Був депутатом Шумської міської ради минулого, VII скликання.
Вічна пам’ять Герою! Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким, друзям та бойовим побратимам Максима!
Про зустріч тіла загиблого Героя та чин поховання буде повідомлено згодом.

Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , ,




Новини
5 Грудня
4 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше