Найсвіжіше:
• Друга Тернопільська футзальна ліга: команда зі Зборівщини виходить у лідери • Аварія у Бережанах: слизьку дорогу не поділили дві іномарки • Третя Тернопільська футзальна ліга: «Максбуд» та«Тернопіль Юнайтед» йдуть без поразок • 16 грудня п’ять тернопільських вулиць залишаться без води • Теребовлянщина в скорботі: на Харківщині загинув уродженець Мшанця • Випускник Бережанського ліцею нагороджений “Золотим хрестом” • Вихованець тернопільського футболу – у збірній туру Прем’єр-ліги • Відстрочка від мобілізації: яким документом можна її підтвердити • Від екстрадиції до США багатія з Тернопільщини врятував білоруський дипломатичний статус • Понад рік вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Кабмін ухвалив рішення про автоматичний військовий облік з 18 років, у тому числі за кордоном • Шкарпетковий бізнес: як стати улюбленим продавцем для клієнтів • На Харківщині загинув старший солдат з Тернопільської області • 14 грудня громада Тернополя прощатиметься з відомим містянином • Як зробити успішним бізнес із продажу FastFood • Екс-капітан тернопільської «Ниви» може повернутися в Прем’єр-лігу • На Тернопільщині викрили чергову підпільну АЗС • У Тернополі судитимуть головного інженера ЖЕКу за отримання 10 000 доларів хабаря • У Кременці відкрилася вулична виставка «Церковний рашизм» • Псевдопрацівник банку ошукав жительку Тернополя на понад 50 тисяч гривень • У Чорткові слідча поліції отримала від батька 1 млн гривень у подарунок • Головний тренер “Сокола” Андрій Скакун: «Було чимало хорошого і багато повчального для команди і клубу в цілому» • Антисанітарія та брудний одяг: у Шумську судили жінку, бо не гляділа чотирьох неповнолітніх дітей • Удар російського FPV-дрона обірвав життя офіцера з Тернопільщини • Помер відомий український співак Степан Гіга
rss

На Лановеччині 20-річний молодий чоловік викрав у сусіда автівку 


Опубліковано: 28 Червня 2022р. о 9:07

Повідомлення про крадіжку автомобіля надійшло до співробітників Лановецького відділення поліції від жителя одного із сіл Борсуківської громади. Вранці він виявив свою автівку у несправному стані поблизу гаража.
Поліцейські розшукали зловмисника. Причетним до незаконного заволодіння транспортним засобом виявився 20-річний сусід потерпілого. Хлопець вже не вперше потрапляє у поле зору правоохоронців – раніше був судимий за схожий злочин.
Як встановили правоохоронці, зловмисник вночі через незачинені бокові двері проник до гаража потерпілого. Звідти намагався викрасти його машину. Проте транспорт злетів з естакади та не зміг продовжити рух.
За даним фактом розпочато кримінальне провадження. Дії хлопця слідчі кваліфікують за частиною 2 статті 289 ККУ – незаконне заволодіння транспортним засобом, вчинене з проникненням у приміщення. Санкція статті передбачає від 5 до 8 років позбавлення волі.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , ,




Новини
14 Грудня
13 Грудня
12 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше