Найсвіжіше:
• Війна безжально обірвала життя 23-річного воїна з Тернопільщини • Еластичний бинт: як вибрати для ноги та коліна + когезивний бинт • На 33-му році раптово помер священник з Тернопільщини • На Тернопільщині зіткнулися ВАЗ і Ford: у ДТП постраждали п’ятеро людей • «Агрон» переграв великоберезовицький «Сокіл» і вийшов до фіналу Кубка Тернопільської області • На Чортківщині двоє чоловіків померли в лікарні після нещасних випадків • У Тернополі затримали нетверезу кермувальницю (відео) • Ветеранський чемпіонат Тернопільщини з футболу: дебютна перемога «Динамо» та звитяги лідерів • Спочив у Бозі відомий у Тернополі лікар • Не дожив до 21-го: на фронті загинув молодий захисник із Тернопільщини • Поліція встановила особу чоловіка, тіло якого знайшли біля АЗС у Тернополі • На Кременеччині хочуть забрати безхазяйну будівлю за 860 тис грн • З квітня вважався безвісти зниклим: офіційно підтверджено загибель воїна з Тернопільщини • У січні мобілізували, у серпні провели в останню путь: на Теребовлянщині попрощалися із військовим • На Кременеччині померла багаторічна вчителька початкових класів • На Гусятинщину передали «Комбатанський хрест» полеглого Героя • На Запоріжжі загинув старший сержант з Тернопільської області • «Нива» проведе домашній матч Кубка України не в Тернополі: де відбудеться гра з «Буковиною» • Як вибрати келихи для дому: прозорі чи кольорові, гладкі чи фактурні • П’яний водій із 3,48 проміле спричинив ДТП на Тернопільщині: згодом з’ясувалася несподівана деталь • Кубок Тернопільської області: стали відомі фіналісти • Опублікували унікальне фото останньої боївки ОУН на Зборівщині • Стали відомі результати матчів ігрового дня чемпіонату Тернопільщини з футболу • На Гусятинщині громаді передали безхазяйне майно вартістю понад 9 млн грн • У Тернополі чоловіка засудили за крадіжку газу
rss

На Херсонщині загинув матрос з Тернопільщини


Опубліковано: 2 Серпня 2024р. о 8:00

Бережанська громада знову несе непоправні втрати на жорстокій війні, розв’язаній нашими одвічними ворогами. З глибоким сумом сповіщаємо про загибель жителя cела Гиновичі Олега Плекана. Про сумну новину повідомляє Бережанська міська рада.

Старший матрос Олег Романович Плекан (12.05..1988 р. – 04.07.2024 р.) – оператор-вогнеметник відділення групи команди 2-го загону військової частини А3199.
Народився в м. Бережани. Навчався в Бережанській загальноосвітній школі №1. Після закінчення школи навчався в Бережанському агротехнічному інституті. За фахом – механік.
Працював механіком на підприємствах Бережанщини.
З 2015 по 2016 роки – учасник АТО, отримав поранення.
З 2016 по 2019 роки – служба в ЗСУ за контрактом.
З березня 2022 року – мобілізований до лав ЗСУ.
Сміливий, порядний, вірний присязі військовослужбовець.
Героїчно загинув на передній лінії оборони 04.07.2024 року, виконуючи бойове завдання біля н.п. Козацький Бериславського району Херсонської області.
В непоправному горі залишилась дружина.
Чин похорону загиблого Героя Олега Плекана, який загинув за Україну, відбудеться завтра, в п’ятницю, 2 серпня 2024 року, о 15:00 год. біля Церкви Святої Трійці в м. Бережани.
Кортеж з тілом Героя буде рухатися вулицею Тернопільська, приблизно о 14:45 – 14:55 год.
Приблизно о 15:00 год. відбудеться прощання з Героєм на центральній площі міста Бережани, біля Церкви Святої Трійці.
Похоронять Олега Плекана на Алеї Героїв кладовища села Рай. 
Щирі співчуття родині, друзям та близьким! Сили та міцності пережити цю важку втрату…


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,
Мітки: , ,





Новини
10 Серпня
9 Серпня
8 Серпня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше