Найсвіжіше:
• У Підгайцях жінка зазнала ампутації пальця через ДТП • Війна забрала життя воїна десантно-штурмової бригади з Тернопільщини • Сиротами залишились 5 малолітніх дітей: на Бучаччині чоловік до смерті побив дружину • На Зборівщині в ДТП загинув мотоцикліст • Перша Тернопільська футзальна ліга: перед заключним туром одразу три команди претендують на чемпіонство • У Тернополі затримали чоловіка, який за 17 тисяч доларів обіцяв “допомогти” уникнути мобілізації • Сенсаційна перемога команди з Байковецької громади на Зимовій першості з футболу • Команди з Гусятинщини та Ланівців пробилися до «фіналу чотирьох» ветеранського чемпіонату 40+ • Смертельна знахідка в лісі: у колишньому Заліщицькому районі загинув чоловік з металошукачем • У Скалаті сталася смертельна аварія • Футбольний чемпіон Тернопільщини у спарингу помірявся силами з лідером другої ліги (відео) • Тернопільський суд відхилив скаргу губернатора Вологодської області, який передавав армії рф автомобілі та дрони • На Зимовій першості з футболу зустрілися фаворити – команди з Борщева та Збаража • У Кременці на об’їзній дорозі перекинулася Skoda Fabia • “МаксБуд” – переможець третьої Тернопільської футзальної ліги! • Як клініка Святої Параскеви розвиває персонал для підвищення якості медичних послуг: наша інвестиція у професіоналів • На Шумщині п’яний водій пропонував копам 20 тис грн хабаря • У Ланівцях невістка побила свекруху • На Лановеччині викладач видавав себе за працівника СБУ: як його покарали • Визнання найкращих: Тернопільщина обрала номінантів на «Медичний Оскар» України • Теребовлянщина зустріла загиблого Героя • Воїн з Шумщини – найстарший зі звільнених 6 березня захисників був у полоні 960 днів • Йти туди, де страшно – філософія життя штурмовика з Тернопільщини • 11 березня у Тернополі частина мікрорайону “Канада” буде без води • Півтора роки надій та сподівань: на Донеччині прийняв останній бій військовий з Бережанщини
rss

На Харківщині загинув військовослужбовець з Тернополя


Опубліковано: 2 Грудня 2024р. о 8:43

На Харківщині під час бойового завдання загинув Григорій Михайлович Сипко. Про сумну новину повідомила Тернопільська загальноосвітня школа №19.

– Зі сумом повідомляємо про трагічну загибель нашого випускника. Сипко Григорій Михайлович загинув на 43 році життя, виконуючи бойове завдання на Харківщині. Болюча втрата для нашої шкільної родини! Ми висловлюємо щирі співчуття його рідним, друзям і побратимам, – йдеться в повідомлення навчального закладу.
Вічна пам’ять Герою! Слава Герою!


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,
Мітки:





Новини
9 Березня
8 Березня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше