12 березня у Хмельницькому на Алеї Героїв поховали уродженця Тернопільщини – захисника України, 40-річного полковника Романа Паламаря.
Він народився і навчався у Збаражі. А згодом його молоде життя було присвячене прикордонній службі, про яку мріяв з дитинства.
Вірний син України загинув під час бою, рятуючи своїх побратимів.
Ворог обірвав життя патріота, високласного професіонала, доброго сина, люблячого чоловіка і турботливого батька.
У невимовній тузі залишились батьки, дружина, донечка і син, друзі та однокласники. Пам’ятаймо, якою великою ціною дістається нам право на гідне життя у власній державі. Вічна слава Герою!, – йдеться в повідомленні Збаразької міської ради.
Нагадаємо, 5 березня 2026 року, в бою на Вовчанському напрямку загинув захисник України, уродженець Збаража полковник Паламар Роман Ігорович (05.06.1985 р.н). Роман присвятив життя службі в прикордонних військах і загинув як справжній Офіцер, рятуючи своїх побратимів.
Джерело: ПЕРШИЙ онлайн







