Найсвіжіше:
• Співак з Тернопільщини відреагував на заміжжя ексдружини, з якою він прожив у шлюбі понад 20 років • У лікарні швидкої допомоги у Тернополі запрацював Центр ментального здоров’я • Військовий з Тернопільщини загинув через місяць після мобілізації • Футзальний чемпіон Тернопільщини дозаявив чемпіона України • Як вибрати гербіцид на соняшник під технологію вирощування: класична, Sumo, Clearfield • Воїн з Тернопільщини прийняв свій останній бій у Луганській області • На Тернопільщині оприлюднили графік вимкнення світла на 5 грудня • Від слідчого до командира мінометного розрахунку: історія тернопільського поліцейського Володимира Кузьо • На Теребовлянщині ув’язнили батька, який розбещував малолітню доньку • На Лановеччині п’яний студент на батьківському авто збив багатодітну матір • На Гусятинщині вантажівка збила пішохода: численні травми та переломи • Трагедія у Великій Березовиці: в пожежі загинула жінка • Інтимна пластика без табу: як жінки повертають комфорт і контроль над власним тілом • Вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув військовий з Тернополя • На Гусятинщині водій намагався підкупити поліцейських • І знову винна клінінгова компанія: чому жінки відмовляються бути домогосподарками • Міську раду Кременця зобов’язали охороняти Єврейське кладовище • Тернопільміськгаз готують до банкрутства через кримінал і махінації з коштами • Два гравці «Ниви» виступатимуть у Тернопільській футзальній лізі • На Тернопільщині сьогодні від 9 години цілий мікрорайон буде без води • Нардеп із Тернопільщини Михайло Цимбалюк отримав високу нагороду • Колишній голова Тернопільської облради отримав звання капітана • Спочила у Бозі відома краєзнавиця та літераторка з Кременця • Як обрати подарунковий набір на Новий рік для жінки: персональні емоції, сенси та трошки солодкого • Найкращий бомбардир першої ліги з Тернополя офіційно покинув «Агробізнес»
rss

На Гусятинщині злодійкуватий син викрадену іграшку продавав матері


Опубліковано: 24 Вересня 2019р. о 9:09

…Останні декілька років життя Андрія цілком відповідали фразі з кінокомедії «Джентльмени успіху»:  «Вкрав – випив – у тюрму». От не подобалось молодикові працювати, легше ж вкрасти. Відтак уперше опинився на лаві підсудних. Звільнився по амністії, причому в суді гаряче доказував, що рік за гратами кардинально змінив його. Служитель Феміди повірив і відпустив.

 

Утім не минуло і трьох років, як конвой знову завів Андрія у кайданках до тієї ж судової зали. Тепер уже правоохоронці інкримінували чолов’язі не тільки крадіжки, а ще й виготовлення та зберігання наркотиків. Відтак на наступні 3 роки його особисті плани корегувались адміністрацією колонії.

Та нарешті він знову на волі. І знову життя увійшло у звичну для нього колію: веселі компанії, випивка і… нові крадіжки.

Отож у січня ц. р. тинявся Андрій вулицями рідного села на Гусятинщині. Як і слід було чекати, надвечір біля місцевої крамниці зустрів Богдана з Іваном, котрі, обережно тримаючи – один пляшку горілки, інший – пиво, поспішали до хати останнього.

Впізнавши Андрія, Іван радо гукнув: «Ходи з нами, посидимо – поговоримо».

Натомість господар одразу спохмурнів, але коли друзяка весело штовхнув його під бік: «Ти ж не проти?», неохоче погодився: «Та нехай іде, хіба я бороню?»

Відтак трійця почалапала «вечеряти» до Богдана. Варто зазначити, що хоча він і полюбляв перекинути чарку-другу, та міру знав. Оскільки мав золоті руки, відтак були і постійні замовлення: щось поладнати, відремонтувати чи змайструвати.

Тримав і господарство. Тож трохи посидівши з хлопцями, господар пішов закрити худобу. Тим часом п’яненький Іван приліг і заснув на дивані. Андрій же дістав цигарку з пачки друга та уважно обдивився кімнату, а потім підійшов до пилососа. Вимкнув його з розетки, обдивився, спокійно запакував у коробку та попрямував до виходу. На порозі озирнувся ще раз, забрав із дивана великого м’якого собаку і пішов додому.

Удома викрадене заховав на горищі, а невдовзі запропонував матері купити іграшку. Старенька підозріло подивилася на сина.

«Мамо, мені Богдан дав продати, а на гроші купити цигарки», – спокійно пояснив син.

Здивована пенсіонерка лише знизала плечима, погладила іграшкового песика та, зітхнувши, дістала з кишені гаманець.

Утім незабаром пилосос та іграшку вилучать працівники поліції, а син-рецидивіст зізнається у черговій крадіжці.

Вироком Гусятинського районного суду Андрія засуджено за новий злочин та на півтора року знову відправлено до місць позбавлення волі.

Олекса Чиж 

 


Джерело: Тижневик "Номер один"
Автор: Рубрика:
Мітки: , ,




Новини
5 Грудня
4 Грудня
3 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше