Найсвіжіше:
• Сутичка біля ресторану: у Тернополі засудили чоловіка за побої у центрі міста • Олімпійська чемпіонка з Тернополя оголосила про завершення кар’єри • На Тернопільщині буде сніг, ожеледиця та морози • Пів року вважався зниклим безвісти: війна забрала життя снайпера з Тернопільщини • 47-річний військовий з Тернопільщини помер у лікарні • На Тернопільщині народився хлопчик-богатир • На Тернопільщині розгорнули 114 пунктів незламності • На Тернопільщині відключають навіть критичну інфраструктуру • Чому відновлення зовнішнього вигляду авто — це не лише про естетику • У трьох селах біля Тернополя відбудеться відстріл хижих тварин • До рідного дому «на щиті» повертається захисник з Тернопільщини • На Гусятинщині стався вибух газу: важкі опіки в літньої жінки • У Бучачі в ДТП травмувалася 11-річна дівчинка • На критично важливому підприємстві Тернопільської області працював зрадник • Мер міста на Тернопільщині отримав нагрудний знак від Головнокомандувача ЗСУ • 10 днів не дожив до 40-річчя: на Дніпропетровщині загинув воїн з Борщівщини • Відкрита зимова першість Тернопільщини стартує 28 лютого • У лікарні помер 47-річний воїн з Тернопільщини • Жорстока війна забрала життя 58-річного воїна з Борщівщини • На Донеччині загинув 43-річний воїн з Тернопільщини • На Тернопільщині викрито групу шахраїв, які продали «магічні» амулети та БАДи • У Донецької області загинув воїн з Тернопільщини • Василя Малика представили у якості головного тренера ФК «Борщів» • Спочила у Бозі комендант тернопільського університету  • У Тернополі пограбували військового з Херсонщини
rss

На Гусятинщині в пожежах загинуло двоє людей (фото)


Опубліковано: 21 Квітня 2025р. о 12:21

Дві пожежі з летальними наслідками зареєстрували працівники Гусятинського відділення поліції 18 квітня. У обох випадках причина нещасть – порушення правил пожежної безпеки.

Про пожежу в селі Чагарі на спецлінію ДСНС та поліції повідомила місцева жителька. Жінка заявила, що горить господарська будівля її сусіда.

На місце події виїжджали рятувальники та слідчо-оперативна група. Пожежники вогонь локалізували й, оглядаючи приміщення, виявили в кімнаті бездиханне тіло 62-річного господаря будинку. За словами експерта, попередня причина смерті чоловіка – отруєння чадним газом в результаті короткого замикання обігрівача.

Того ж вечора о 22:52 надійшло ще одне повідомлення про нещасний випадок з летальними наслідками. Цього разу телефонував староста села Личківці. Додзвонювач заявив, що у будинку виявили тіло односельця.

На місце події виїжджали працівники поліції. У ході перевірки з’ясувалося, що люди помітили, як з вікон сусіда йде дим. Пішли переконатися, чи все гаразд, а коли зайшли до приміщення, то на напівзотлілому ліжку побачили чоловіка без ознак життя. Судово-медичний експерт каже, що потерпілий заснув з сигаретою в ліжку і як наслідок – почав тліти матрац і він отруївся димом.

Триває слідство відповідно до статті 115 Кримінального кодексу України з поміткою “нещасний випадок”.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:




Новини
8 Лютого
7 Лютого
6 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше