Найсвіжіше:
• До рідного дому «на щиті» повертається захисник з Тернопільщини • На Гусятинщині стався вибух газу: важкі опіки в літньої жінки • У Бучачі в ДТП травмувалася 11-річна дівчинка • На критично важливому підприємстві Тернопільської області працював зрадник • Мер міста на Тернопільщині отримав нагрудний знак від Головнокомандувача ЗСУ • 10 днів не дожив до 40-річчя: на Дніпропетровщині загинув воїн з Борщівщини • Відкрита зимова першість Тернопільщини стартує 28 лютого • У лікарні помер 47-річний воїн з Тернопільщини • Жорстока війна забрала життя 58-річного воїна з Борщівщини • На Донеччині загинув 43-річний воїн з Тернопільщини • На Тернопільщині викрито групу шахраїв, які продали «магічні» амулети та БАДи • У Донецької області загинув воїн з Тернопільщини • Василя Малика представили у якості головного тренера ФК «Борщів» • Спочила у Бозі комендант тернопільського університету  • У Тернополі пограбували військового з Херсонщини • У Тернополі внаслідок ДТП двоє пішоходів отримали травми • На 61 місяць засудили жителя Чорткова за незаконне придбання і зберігання канабісу • На Донеччині загинув гранатометник з Тернопільщини • У жительки Збаража шахраї видурили понад 27 тис грн • На Тернопільщині без світла залишаються 65 населених пунктів: причина • Спочив у Бозі відомий скрипаль з Тернополя • Мешканці Тернопільщини замовляли фіктивну інвалідність на Хмельниччині • На Тернопільщині з початку року від переохолодження загинули семеро людей • Права на картину Марчука: тернопільський суд призначив експертизу підписів • У Бережанах католикам передали монастир, на території якого була колонія
rss

На горі Юрчинських у Чорткові засвітився хрест та прапор


Опубліковано: 1 Березня 2025р. о 15:00

Комунальне підприємство «Міськсвітло» Чортківської міської ради завершило встановлення підсвітки хреста та прапора на горі Юрчинських у Чорткові.

Освітлення повністю автономне – воно працює завдяки сонячним панелям та акумулятору, що забезпечує стабільне функціонування без використання електромережі.

– Це ще один крок у реалізації проєкту «Сонячний Чортків», в рамках якого, завдяки роботі КП «Агенція місцевого економічного розвитку», місто отримало рекордну серед українських громад кількість сонячних панелей – 908 одиниць загальною потужністю 315 кВт., – повідомили у Чортківській міській раді.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн




Новини
7 Лютого
6 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше