Найсвіжіше:
• До Небесних полків відлетів 32-річний випускник тернопільського університету • Німці на Тернопільщині будують новий потужний завод • Тернопільщина отримала ще одну гірку звістку: загинув Герой з Шумщини • Рік вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Війна з російськими окупантами обірвала життя учасника АТО з Борщівщини • На Монастирищині в агропідприємства хочуть забрати 45 га землі • Тернопільські правоохоронці затримали експоліцейського при одержанні $4 тис хабаря • Відстрочка від мобілізації: яким документом можна її підтвердити • У Тернопільському суді відбулося засідання у справі побиття ветерана з Настасова • Служив Україн з перших років війни: перестало битися серце воїна з Тернопільщини • У Тернополі оголошено конкурс на посаду директора одного з комунальних підприємств  • Італієць, який служив у тернопільському батальйоні, одружився з українкою • У Тернополі оголосили 7 переможців «Громадського бюджету» • Дружина співака з Тернопільщини у річницю стосунків показала, який вигляд вони мали 10 років тому • На Збаражчині виявили вірус африканської чуми свиней (фото) • Жорстока війна забрала життя ще одного військовослужбовця з Тернополя • Тернопільська футзальна ліга: покер, п’ять хет-триків і два автоголи • У першій лізі очікується супертрансфер за участю вихованця тернопільського футболу • У лікарні помер снайпер з Тернопільщини • Під час виконання бойового завдання у Запорізькій області загинув воїн з Тернополя • На Запоріжжі загинув бойовий медик з Тернопільщини • Два роки надій на сподівань: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Програма «Зимова підтримка» запрацювала: як отримати 1 000 грн допомоги • Сьогодні стартувала Тернопільська футзальна ліга: чотири дивізіони та 38 команд • На Тернопільщині зібрали понад мільйон тонн цукрових буряків
rss

На Донеччині загинув снайпер з Тернопільської області


Опубліковано: 16 Жовтня 2025р. о 16:58

Сьогодні, 16 жовтня, стало відомо про те, що 20 вересня 2025 року, під час виконання завдання із захисту Батьківщини, в районі населеного пункту Нове Шахове Покровського району Донецької області загинув військовослужбовець ЗСУ родом із Великих Загаєць солдат Руслан Васильович Сергеєв (22.12.1989 р. н.).  Про сумну новину повідомила Великодедеркальська селищна рада. 

Руслан Сергеєв – стрілець-снайпер 1 штурмового відділення 3 штурмового взводу 4 штурмової роти 2 штурмового батальйону військової частини А****.

Військовий проживав на Дніпропетровщині.

снайпер

Щирі співчуття рідним загиблого. Вічна пам’ять і слава Герою. Про дату та час зустрічі полеглого Героя буде повідомлено додатково., – зазначають у Великодедеркальській селищній раді. 

Нагадаємо, 30 січня 2025 року, зупинилося серце захисника із Великих Загаєць Кваса Віктора Сергійовича (1984 року народження).


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,




Новини
16 Листопада
15 Листопада
За кого ви проголосуєте, якщо вибори президента відбудуться у 2025 році?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше