Найсвіжіше:
• На Донеччині загинув оператор БпЛА з Кременеччини • Вийшов з дому і не повернувся: на Борщівщині розшукують чоловіка зі шрамом на скроні • На Дніпропетровщині загинув воїн з Тернополя • Андрій Стасевський: енергетики Запоріжжя отримали нові детектори дронів для роботи під обстрілами • Офіційно: «Дністер» став професійним клубом і розпочне новий сезон у другій лізі • Однакова в’язкість, різний захист: чому моторне масло 5W-40 не варто обирати лише за цифрами • На Кременеччині в аварії загинув 65-річний чоловік • У Тернополі лікар за 5 тис. доларів виготовив фіктивний висновок ЛКК • Груповий етап Ліги Тернопільщини виходить на фінішну пряму • У Почаєві в ДТП загинула дитина • Для чого потрібна поляризаційна плівка в дисплеях смартфонів • У Запорізькій області загинув воїн з Тернополя • У Тернополі донеччанин погрожував харків’янці фізичною розправою • У Борщеві відбулося свято футболу, активного дозвілля та командного духу • «Агрон» продемонстрував клас у матчі проти підволочиської команди • Купівля рибальського спорядження обернулася для мешканця Теребовлянщини втратою грошей • Електромагнітні замки: встановлення та принцип роботи • Уродженець Тернопільщини став художнім керівником Івано-Франківської філармонії • У Чернихівцях відкрили Яблуневий сад пам’яті про загиблих дітей • «Змиваю туалет лише раз на день»: тернополян обурило можливе подорожчання тарифу на воду • Заліщицький «Дністер» гратиме у другій футбольній лізі! • На Борщівщині розшукують 65-річного чоловіка • На Сумщині загинув 47-річний старший солдат з Тернопільщини • На Шумщині чоловік “випадково” вбив свою співмешканку • Екснаставник «Руху» став головним тренером тернопільської «Ниви»
rss

На Донеччині загинув оператор БпЛА з Кременеччини


Опубліковано: 18 Червня 2026р. о 18:58

Андрій Смаглюк
 15 червня 2026 року поблизу н. п. Клинове, Краматорського району, Донецької області загинув військовослужбовець, житель міста Кременець, оператор безпілотних літальних апаратів 1 інженерно-саперного відділення інженерно-саперного взводу мотопіхотного батальйону військової частини ****, солдат Артур Григорович Степаненко (1990 року народження).

Про сумну новину повідомив міський голова Кременця Андрій Смаглюк. 


У суботу, 20 червня 2026 року о 11:30 год. біля “Трьох Валетів” зустрічатимуть Героя. О 12:00 год. – чин похорону відбудеться у Соборі Преображення Господнього;

Після того траурний кортеж попрямує до Майдану Волі, де відбудеться віддання військових почестей та прощання. Опісля траурний кортеж прямує до родинного дому (м. Кременець, вул. Симона Петлюри), де прочитається Євангеліє.

Поховання Героя відбудеться на кладовищі у селі Великі Млинівці.

20.06.2026 року в Кременецькій громаді оголошено День жалоби.

Прохання гідно зустріти та вшанувати загиблого Героя, який віддав своє життя за волю та незалежність України. Висловлюємо співчуття рідним, близьким та усім хто знав військовослужбовця Артура! Вічна пам’ять захиснику України, – йдеться в повідомленні Андрія Смаглюка

До теми: У Запорізькій області загинув воїн з Тернополя”


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,





Новини
18 Червня
17 Червня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше